• Lata doświadczeń w biznesie
img

Kupujemy ubrania: Jak na nich zaoszczędzić?

Coraz więcej osób zaczyna zauważać, że kupno ubrań to wydatek często przekraczający kilkaset złotych. Mowa oczywiście o jednym "wypadzie" do galerii lub innych obiektów. Chcąc zaoszczędzić na ubraniach ale bez utraty dobrego wrażenia i stylu, można poświęcić kilka dni życia na poszukanie tanich sklepów lub przekonać się do dyskontów odzieżowych. Wątpimy, abyście mieli na to czas, dlatego poniżej podpowiadamy, jak świadomie i tanio kupować ubrania w sieci!

Dlaczego warto kupować ubrania w sieci?

Sklepy internetowe mają o tyle dobrze, że nie muszą magazynować swoich produktów. Gdy klient złoży zamówienie, to kurier udaje się do "bazy" czyli sklepu (producenta) skąd odbiera paczkę dla klienta. W związku z tym ceny ubrań w sieci są o wiele niższe, niż w przypadku lokali stacjonarnych. Problemem może się wydawać dobranie rozmiaru lecz i z tym poradzili sobie sprzedawcy. Największe strony pokazują grafiki w formie rzeczywistych wymiarów, gdzie po najechaniu na obrazek ukazuje nam się ciuch wraz z konkretnymi wymiarami. Mając odrobinę chęci można zmierzyć swoje wymiary i kupować bez obaw.

Platformy typu Second Hand

Ubrania używane nie brzmią atrakcyjnie, prawda? Na szczęście w sieci wiele jest sklepów, gdzie możemy nabyć ubrania użyte ... tylko raz. Zazwyczaj są to komplety z przeceny, wystawy lub po prostu zwrócone do producenta ubrania, które użyto raz i nie da się ich sprzedać jako "nowych". Na portalach typu Oferia, Olx a nawet Allegro dostępnych jest tak mnóstwo ofert, że dziwi nas, iż wszystkie nie wyprzedają się w minutę.

Oszczędność na ubraniach, choć brzmi nieco dziwnie w istocie ma sens. Skoro możemy kupić produkt X o wartości 30 złotych podobny do markowego produktu Y za 149 złotych, dlaczego mamy nie zaoszczędzić?

 

 

Zobacz również