• Lata doświadczeń w biznesie
img

Mieszkasz w Krakowie? TO idealny pomysł na świąteczny prezent!

​Zakup świątecznych prezentów to nie lada wyzwanie. Ciężko trafić w czyjeś gusta, warto sprawdzić przed zakupem, czy ktoś danej rzeczy faktycznie potrzebuje, i nie możemy dodatkowo zdublować prezentu z kimś innym, co też może się zdarzyć. Jeżeli jednak chcemy w prosty sposób wybrać prezent świąteczny, który będzie na pewno trafiony, warto zdecydować się na kartę podarunkową.

Najlepszym wyborem nie będzie jednak karta podarunkowa danej sieci sklepów, lecz całego centrum handlowego – taką opcję gwarantuje nam Galeria Bronowice w Krakowie. Karta ta pozwala wykorzystać przekazane na niej środki w niemal dowolnym sklepie!

Karta prezentowa – czy warto?

Zdecydowanie tak. Karta prezentowa jako prezent świąteczny to coraz popularniejsza opcja. Wiele osób decyduje się na nią, ponieważ to gwarancja trafionego prezentu. Ktoś sam przeznaczy kwotę, na co tylko chce. I jest to opcja znacznie lepsza, niż przekazanie komuś pieniędzy.

Wybór dowolnego prezentu

Zakup karty, oferowanej przy całe centrum handlowo sprawia, że dana osoba może kupić, co tylko zechce. Moda, elektronika, gry – czy to na konsole, czy te planszowe, dodatki do domu, obuwie, sprzęt sportowy czy książki lub płyty – wszystko będzie w zasięgu ręki. Co ważne, w przypadku Galerii Bronowice osoba będzie miała na wydanie przeznaczonej kwoty aż 12 miesięcy – dzięki temu będzie miała na to naprawdę wiele czasu, nie będzie musiała się spieszyć.

Wiele osób potrzebuje rzeczy, które teoretycznie mogłoby otrzymać w ramach prezentu, lecz przedmioty te zaliczają się do rzeczy, których innym kupować nie wypada – to nowe buty sportowe czy czajnik. W końcu o to każdy powinien zadbać sam. Jeżeli jednak ktoś otrzyma od nas kartę podarunkową, w praktyce otrzyma to, co chce i czego potrzebuje – nawet tak praktyczne rzeczy, który sami nigdy nie kupilibyśmy na prezent.

Jak kupić kartę podarunkową?

Zakupu w Galerii Bronowice możemy dokonać na dwa sposoby – kartę podarunkową kupimy albo w samym centrum handlowym, w Punkcie Obsługi, albo przez internet. Dzięki temu możemy wybrać najbardziej wygodną dla nas opcję.

Kartę podarunkową Galerii Bronowice w Krakowie przez internet można zakupić pod adresem https://galeriabronowice.flex-e-card.pl/.

Jaką kwotą można doładować kartę podarunkową?

W zależności od tego, czy zdecydujemy się na zakup karty w Punkcie Obsługi, czy przez internet, kwoty te będą się odrobinę różnić. W praktyce każdą kartę możemy doładować kwotą od 30 zł do 4 000 zł. Będzie to więc idealna opcja zarówno na naprawdę skromny prezent, jak i na naprawdę okazały, na który składało się nawet kilka osób lub cała rodzina, lub jej część.

W jakich sklepach można realizować kartę podarunkową Galerii Bronowice?

Kartę można zrealizować w niemal dowolnym sklepie na terenie całego centrum handlowego. Występuję jedynie kilka wyjątków, z którymi można zapoznać się pod adresem https://galeriabronowice.pl/galeria/karta-podarunkowa .

Spis wszystkich sklepów, które obecne są na terenie Galerii Bronowice, dostępny jest pod adresem https://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy.

Z karty nie trzeba korzystać jedynie jeden raz – można przeznaczyć część kwoty na dowolny zakup, po czym pozostawić część środków na następny zakup. Trzeba jednak pamiętać, by zrealizować je w ciągu 12 miesięcy od daty doładowania karty podarunkowej.

Czy karta podarunkowa jest darmowa?

Tak, sama karta podarunkowa jest zupełnie darmowa. Płaci się jedynie za kwotę, którą doładowuje się daną kartę. Sama karta jest jednocześnie naprawdę etatystyczne i swoim wyglądem sprawia, że to idealny wybór na prezent, nie tylko z okazji świąt, ale również z wielu innych okazji.

Jak sprawdzić ilość środków na karcie podarunkowej?

Sprawdzenie ilości środków na karcie podarunkowej jest naprawdę bardzo proste, i będzie takie nawet dla osób starszych. Można zrobić to na kilka sposobów.

Kwotę możemy sprawdzić na stronie internetowej Galerii Bronowice, na specjalnej stronie internetowej, pod adresem https://galeriabronowice.flex-e-card.pl/, dodatkowo na odwrocie karty dostępny jest specjalny kod QR, jego zeskanowanie za pomocą naszego smartfona również poinformuje nas o tym, jaka kwota pozostała na naszym koncie.

Dodatkowo, kwotę pozostałą na karcie można sprawdzić również w samym Punkcie Obsługi, w Galerii Bronowice oraz pod numerem telefonu +48 22 490 6923.

Zobacz również