• Lata doświadczeń w biznesie
img

Galeria Łomianki – czemu to dobre miejsce na zakupy?

Wybór centrów handlowych w Warszawie oraz w jej okolicach jest naprawdę duży. Jednym z nich jest Galeria w Łomiankach, kameralne centrum handlowe, które jednak zdecydowanie wyróżnia się na tle przynajmniej części swojej konkurencji. Czy w obecnych czasach coś takiego jak „kameralne centrum handlowe” naprawdę ma sens i czym Galeria przyciąga do siebie tak wielu klientów?

Sama idea kameralności naprawdę ma sens. Nie każdy lubi duże centra handlowe, zwłaszcza jeżeli nie wykorzystuje tego, co one oferują – często to tak naprawdę po prostu duża ilość sklepów czy punktów usługowych, których po prostu nie odwiedzamy, przez co przemieszczanie się pomiędzy tymi, które interesują nas faktycznie, jest dłuższe, trudniejsze i bardziej męczące. Z tego powodu wielu klientów docenia fakt, że w Galerii Łomianki znajdują oni to, czego faktycznie potrzebują, a same zakupy są dla nich miejscem naprawdę wygodnym.

W Łomiankach czuć również to, że centrum handlowe otwarte jest na potrzeby lokalnej społeczności. Wydzieliło nawet dwa specjalne miejsce, które oddało im zupełnie za darmo. Jednym z nich jest Współpracownia – to darmowa przestrzeń coworkingowa, gdzie miejsce dla siebie znajdują freelancerzy, przedsiębiorcy, studenci czy osoby pracujące zdalnie. Drugą jest Współdzielnia – tutaj odbywają się warsztaty, szkolenia czy inne eventy organizowane przez lokalną społeczność. Całość znów udostępniana jest zupełnie za darmo a w ramach Współdzieli działa nie tylko punkt wymiany książek, ale również Punkt Adopcji Roślin – można tutaj albo zostawić rośliny, których już nie potrzebujemy (lub nie możemy dalej ich posiadać) lub wybrać jedną z roślin, którą zostawili inni.

Galeria Łomianki jest również miejscem, które jest bardzo przyjazne dla rodzin z dziećmi. Na początku czeka na nas wiele udogodnień, należą do nich specjalne miejsca parkingowe przeznaczone dla rodzin z dziećmi oraz kobiet w ciąży, rodzice mogą korzystać również z pokoju rodzica i dziecka (w tej komfortowej przestrzeni można nie tylko przewinąć, ale również nakarmić dziecko), nie brakuje również specjalnych wózków na zakupy, w których mogą poruszać się najmłodsi – to dla nich prawdziwa frajda, dla rodziców natomiast atrakcja, która sprawia, że zakupy z dziećmi są po prostu znacznie prostsze.

Na miejscu nie brakuje również sklepów dla dzieci. Znajdziemy tutaj takie salony, jak Reporter Young, Tape à l’oeil czy sklep Smyk. Dodatkowo, na rodziców i dzieci czeka nie tylko ogromna wewnętrzna przestrzeń do zabawy, ale również zewnętrzny plac zabaw. Nie można zapomnieć też o tak lubianej przez najmłodszych sali zabaw Fiku-Miku. Jeżeli tylko będziemy chcieli, w Galerii Łomianki zajdziemy również wygodną przestrzeń, gdzie rodziny z dziećmi po prostu mogą odpocząć podczas zakupów.

W centrum handlowym w Łomiankach czeka na nas również naprawdę wiele innych udogodnień, które sprawiają, że miejsce to jest naprawdę przyjazne dla wszystkich, którzy je odwiedzają. Podstawa to oczywiście liczne bankomaty a dla tych, którzy nie zbiorą ze sobą swoich power banków, czeka dostęp do wygodnych ładowarek. Na miejscu naładować będziemy mogli również nasz samochód elektryczny! Dodatkowo, warto zdawać sobie sprawę z obecności parkingu dla rowerów czy stacji, w której nasz rower będziemy mogli wygodnie i szybko naprawić, jeżeli tylko pojawi się taka potrzeba. WiFi to standard, lecz warto o nim wspomnieć, natomiast dla wielu mieszkańców Łomianek kluczowy jest fakt, że w Galerii czeka na nas również Paczkomat, dzięki czemu odbieranie paczek o niemal dowolnej porze będzie po prostu możliwe, a to wszystko – jeżeli tylko chcemy – w drodze powrotnej po zakupach.

Sama Galeria działa również w naprawdę wygodnych dla wielu godzinach, od poniedziałku aż do soboty od godz. 9:00 – 21:00, natomiast w niedziele (jeżeli jest to niedziela handlowa) od 9:30 do 20.00.

Na koniec nie możemy nie wspomnieć o butikach naprawdę wielu lubianych i znanych marek modowych, które na ans czekają – jest ich kilkadziesiąt! Ciężko będzie wymienić nam wszystkie z nich, dlatego już teraz zapraszamy do zapoznania się z ich pełną listą dostępną pod adresem https://galerialomianki.pl/sklepy/.

Nie brakuje również innych punktów usługowych. Na miejscu czeka też apteka czy wiele miejsc, gdzie będziemy mogli kupić znakomite kosmetyki czy perfumy, w tym Hebe czy Sephora. Canal+, liczne cukiernie oraz kawiarnie, nie wspominając o znanych i lubianych restauracjach, w tym też tych typu fast food. Punkt Lotto, oddziały banków, pralnia czy w końcu tak lubiany sklep, jak Flying Tiger. Na ofertę Galerii naprawdę nie sposób narzekać – jest ona naprawdę rozbudowana i kompletna, zwłaszcza biorąc pod uwagę wspomnianą już kameralność tego miejsca – podkreśla to i docenia naprawdę wielu klientów, którzy regularnie odwiedzają właśnie Galerię Łomianki!

Zobacz również