• Lata doświadczeń w biznesie
img

Zakupy kompleksowe, czyli czemu warto postawić na Auchan?

​Obecny tryb życia sprawia, że posiadamy coraz mniej czasu. Nic więc dziwnego, że często chcemy oszczędzać go na każdym kroku. Na pewno dobrym rozwiązaniem jest oszczędzanie czasu na zakupach. Dlaczego w tym wypadku zdecydowanie się na zakupy w Auchan jest dobrym rozwiązaniem?

Naszym zdaniem jest to rzecz oczywista – jest to sklep, w którym znajdziemy niemal wszystko, co może być nam potrzebne. Dzięki temu udając się tylko do jednego sklepu, możemy kupić większość potrzebnych nam przedmiotów. Nie tyczy się to tylko rzeczy, które po prostu relatywnie szybko się nam kończą – co jeszcze możemy kupić w Auchan?

AGD, RTV i nie tylko! 

W Auchan możemy zakupić duże oraz małe AGD, oraz produkty RTV. Jeżeli mamy w planach kupić nowy telefon, myszkę komputerową czy wszelakie akcesoria związane z elektroniką – ten hipermarket również jest dobrym wyborem. Akcesoria samochodowe? Proszę bardzo! Środki czyszczące i inne akcesoria również są rzeczami dostępnymi. Drobne artykuły budowlane – tak, też są tam dostępne. Nawet w przypadku dbania o ogródek znajdziemy tam produkty czy kwiaty dla nas. Jak widać – odwiedzanie innych sklepów naprawdę niekoniecznie będzie potrzebne!

Ubrania w Auchan.

Czy w przypadku chęci uzupełnienia garderoby odwiedzenie Auchan również jest dobrym pomysłem? Oczywiście, że tak! W tych hipermarketach mamy możliwość zakupu ubrań męskich, damskich oraz dziecięcych. Do tego mamy możliwość zakupu bielizny, skarpet czy różnych ubraniowych dodatków. Auchan posiada swoje marki odzieżowe, jedną z nich jest Intenso. Oczywiście nie jest ona jedyną, mamy również możliwość zakupów ubrań innych znanych marek.

Nie inaczej jest z obuwiem – ono również dostępne jest w Auchan. Pamiętajmy, że mamy możliwość wygodnego przymierzania ubrań w przymierzalniach. Same ceny, jak również w przypadku innych artykułów dostępnych w Auchan, są niezwykle okazyjne!

Co zrobić, gdy zabranie nam gotówki?

Co zrobić w przypadku, gdy zabraknie nam gotówki? W końcu mogliśmy trafić na jedną z licznych promocji, chociażby na elektronikę i nie chcemy jej zmarnować. W sklepach Auchan mamy dostęp do Punktów Doradztwa Finansowego Oney – jeżeli tylko chcemy skorzystać z oferty kredytowej, są one dla nas dostępne na miejscu! Co ważne, możemy liczyć w nich na naprawdę preferencyjne oferty!

Okazja goni okazję!

Skupiając się na wspomnianych przed chwilą promocjach – w przypadku zakupów w Auchan możemy zawsze liczyć na ich prawdziwy wysyp. Na pewno każdy klient zdaje sobie sprawę, że hipermarkety Auchan znane są z tego, że zawsze relatywnie sporo ich produktów jest dostępnych w promocji "2 produkty – w tym drugi za 1 grosz"! Jest to bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli chcemy kupić dane produkty na odrobinę dłużej. Dodatkowo zawsze możemy liczyć też na inne produkty w obniżonych cenach. Warto jednak zwrócić uwagę, że ceny w Auchan, w porównaniu do cen w innych marketach i hipermarketach, są naprawdę niskie. Do tego, jeżeli chcemy zaoszczędzić, mamy możliwość zakupu produktów marek Auchan, które łącza dobrą jakość i znakomite ceny!

Auchan w Krakowie – na który sklep postawić?

Jeżeli macie w planach duże zakupy i nie chcecie wydać na nie zbyt wielu pieniędzy, koniecznie powinniście odwiedzić Auchan w krakowskiej Galerii Bronowice. Jest to, jak sama Galeria, obiekt niezwykle nowoczesny, w którym znajdują się wszystkie wspomniane wcześniej udogodnienia oraz bardzo szeroka oferta. Do tego, sklep stawia na komfort swoich klientów.

Przemawia za tym, chociażby fakt, że Auchan w galerii Bronowice jest otwarte przez cały tydzień do godziny 22.00! Dzięki temu niezależnie od naszych innych obowiązków, możemy zdecydować się na zakupy w wygodnym dla nas czasie. Do tego, jeżeli chcemy mieć wygodny dojazd do samego centrum handlowego, możemy zdecydować się na darmową linię autobusową, która do niego kursuje. Więcej informacji na jej temat znajdziecie oczywiście na stronie Galerii Bronowice - http://galeriabronowice.pl/galeria/bezplatna-linia-autobusowa.

Już teraz zapraszamy Was na zakupy do wspomnianego sklepu Auchan! Przed wyjazdem nie zapomnijcie sprawdzić najnowszych promocji! Jesteśmy przekonani, że uda Wam się tam kupić większość potrzebnych produktów w naprawdę okazyjnych cenach. A jeśli czegoś zabraknie – na pewno bez problemu uda Wam się to odnaleźć w innych sklepach w Galerii Bronowice!

Zobacz również