• Lata doświadczeń w biznesie
img

Czym może zaskoczyć Cię Galeria Bronowice?

​Obecnie centra handlowe to nie tylko zbiorowiska sklepów, ale również miejsca, w których po prostu chcemy spędzać czas. Z tego powodu oczekujemy od nich, że będą one przygotowane do tego, by zapewnić nam odpowiednią ilość atrakcji i udogodnień, dzięki czemu zachęcą nas do ich odwiedzenia. Idealnym przykładem centrum handlowego, które oferuje – poza olbrzymią gamą sklepów – również dodatkowe atrakcje i udogodnienia, jest właśnie Galeria Bronowice w Krakowie. Co jednak ma nam ona do zaoferowania?

Na pewno wielu mieszkańców Krakowa zainteresuje fakt, że jest to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą się uczyć i pracować. Studenci, freelancerzy, przedsiębiorcy czy osoby pracujące zdalnie często szukają miejsca do nauki i pracy. Jeżeli chcemy wynająć biurko w przestrzeni coworkingowej – znajdziemy w Krakowie wiele ofert, jednak niemal zawsze przyjdzie nam zapłacić około kilkuset złotych miesięcznie za wynajem jednego biurka. Inaczej jest jednak w Galerii Bronowie – tutaj bowiem czeka na nas darmowa przestrzeń coworkingowa. Nie obowiązują w niej rezerwację, a na wszystkich czekają spore biurka, wygodne fotele, szybki internet czy w końcu podstawowe urządzenia biurowe. Jeżeli praca w domu nie jest dla Ciebie lub nie chcesz zamieniać swojego pokoju czy mieszkania w biuro, odwiedź Galerię Bronowice – darmowy cowoking czeka, pamiętaj jednak, że jest to naprawdę łakomy kąsek, stąd też miejsca potrafią być zajmowane naprawdę wcześnie. Jeżeli Ci na nim zależy – zajmij je jak najwcześniej, w końcu naprawdę warto!

Oczywiście niezależnie od tego, czy pracujemy, czy robimy zakupy, często jako klienci w galeriach handlowych poszukujemy miejsc, w których albo będziemy mogli się zrelaksować, albo znakomicie bawić. Miejsc tych w Galerii Bronowice jest naprawdę wiele!

Zacznijmy od kina - nie jest to jednak ani Helios, ani Multikino, ani Cinema City. Chociaż w galeriach handlowych najczęściej czekają na nas popularne multipleksy, w Galerii Bronowice czeka oddział krakowskiego studyjnego kina Mikro – jak sama nazwa wskazuje, nie jest to kino duże, mieści bowiem około 30 osób, jednak czeka tu na nas naprawdę oryginalny repertuar!

Filmy niszowe, offowe, alternatywne, ale również kinowe hity czy produkcje dla najmłodszych – wszystkie z nich zobaczymy w kinie Mikro. Jeżeli chcesz sprawdzić repertuar – zawsze aktualny znajduje się pod adresem https://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy/131-kino-mikro!

Co jednak w przypadku, gdy ktoś liczy na spory zastrzyk adrenaliny lub po prostu uwielbia gokarty? Chociaż wielu może nie zdawać sobie z tego sprawy, w Galerii Bronowice znajduje się tor gokartowy… a właściwie nad nią, bowiem dokładna jego lokalizacja to dach Galerii! Plusem takiego rozwiązania jest oczywiście fakt, że dostępna przestrzeń jest naprawdę duża, wynosi ona bowiem około 3 tys. m2! Całość jest nie tylko bardzo nowoczesna, ale również bezpieczna, dzięki czemu na ofertę toru decyduje się naprawdę wielu odwiedzających Galerię!

Znajdźmy się jednak również po drugiej stronie barykady – co w przypadku, gdy zamiast adrenaliny, oczekujemy spokoju połączonego z obcowaniem ze sztuką? Czy i w takim przypadku Galeria Bronowice może nam coś zaoferować? Dla wielu będzie to szokiem, ale tak! Czeka na nas tutaj Akademia – miejsce, którego zadaniem jest skrócenie dystansu pomiędzy sztuką a osobami, które na co dzień nie mają z nią intensywnego kontaktu. W wydzielonej przestrzeni czekają na nas wystawy czy instalacje, które zostały przygotowane we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie! Całość robi często piorunujące wrażenie, a samą Akademię odwiedza wiele osób – w końcu jest to opcja wygodna, a zapoznanie się z nową wystawą możliwe jest w przerwie między zakupami, co wiele osób naprawdę ceni. Wielu klientów odwiedza Akademię również z ciekawości, bowiem jedynie sporadycznie kontakt ze sztuką w takim miejscu, jak centrum handlowe, jest możliwy.

Wielu zainteresuje również oferta strefy relaksu. To miejsce, w którym możemy wygodnie odpocząć na specjalnie do tego przygotowanych poduszkach. Czeka na nas również możliwość grania na wielu konsolach, takich jak PS czy Xbox. Do naszej dyspozycji zostanie oddany również telewizor, który posiada niemal 60 cali! Nie zapomniano również o bogatej ofercie gier, jednak dominują te zręcznościowe, taneczne czy sportowe – rodzice najmłodszych dzieci mogą być dzięki temu pewni, że te nie będą miały kontaktu z grami, które pełne są przemocy.

Powyższe atrakcje to jednak tylko fragment tego, co Galeria Bronowice może nam zaoferować – czytelnia, foto-budka, wypożyczalnia gier planszowych, Klockolandia czy Kreatywna Planeta – to miejsca, w których dzieci i dorośli mogą bawić się i odpoczywać w naprawdę znakomitej atmosferze. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich z wyżej wymienionych miejsc, jak i do odwiedzenia Galerii Bronowice, jeśli do tej pory tego nie zrobiliście – to w końcu naprawdę znakomite miejsce, by spędzać w nim czas w sposób skrajnie atrakcyjny!

Zobacz również