• Lata doświadczeń w biznesie
img

Galeria Bronowice – centrum handlowe pełne znakomitych usług!

Kiedy decydujemy się na wybór na zakupy danego centrum handlowego, niekoniecznie najistotniejszą kwestią jest to, czy ma ono największą ilość sklepów spośród okolicznej konkurencji. I chociaż Galeria Bronowice pod tym względem oczywiście nie zawodzi, to warto się skupić również na innych jej aspektach, które klienci tak często podkreślają i doceniają. Na pewno jednym z nich jest ogrom usług i samych lokali usługowych, które są dostępne na jej terenie.

Dzięki nim podczas zakupów, przed nimi lub po nich możemy załatwić znacznie więcej kwestii, które nas trapią – a jeżeli wszystko, czego potrzebujemy, znajduje się właśnie w jednym miejscu, w jednej galerii handlowej, to jest to dla nas nie tylko olbrzymia wygoda, ale również oszczędność czasu – a dobrze wiemy, że na brak tego ostatniego w obecnych czasach może narzekać naprawdę sporo osób. Na jakie usługi możemy więc liczyć na terenie Galerii? Nie będziemy w stanie oczywiście wymienić ich wszystkich, dlatego, jeżeli chcecie dowiedzieć się o nich jeszcze więcej, już teraz zapraszamy na stronę Galerii, pod adres https://galeriabronowice.pl/uslugi.

Punty obsługi operatorów telefonii komórkowej

Chociaż w tym momencie wiele rzeczy możemy po prostu załatwić przez internet, to czasem wizyta w punkcie obsługi naszego operatora może okazać się najlepszym rozwiązaniem – zwłaszcza jeżeli dotyczy nas specyficzny problem lub coś nie działa i liczymy na to, że to właśnie pracownik na miejscu będzie mógł pomóc nam najszybciej. Wiele osób jednocześnie woli podpisywać umowy w takich właśnie punktach, jednocześnie jest to również miejsce, gdzie możemy zapoznać się w najlepszy sposób z telefonami, jakie nasz operator oferuje – w końcu prawdopodobnie większość z nich będzie tam dostępna i będziemy mogli je przetestować oraz sprawdzić, czy odpowiadają naszym wymaganiom.

W Galerii Bronowice możemy liczyć na salon Play, Orange, Plus oraz T-Mobile. Są to więc najwięksi gracze na naszym rynku i istnieje naprawdę duże prawdopodobieństw, że - drogi czytelniku - obecnie posiadasz podpisaną umowę właśnie z jednym z nich. Dodatkowo, w salonach Orange możemy podjąć kwestię np. naszego domowego internetu.

Czas na wakacje, czas na podróże!

Na terenie Galerii znajdziemy również kilku biur podróży, które na pewno okażą się znakomitą opcją, jeżeli właśnie planujemy wakacje lub inne wyjazdy. Czeka na nas TUI, Sun Way Travel oraz Itaka. W jednym miejscu możemy więc zapoznać się z ofertą aż 3 biur podróży, to na pewno przyda się w momencie, w którym będziemy chcieli porównać różnorodne oferty. Oczywiście same biura będą idealne, jeżeli chcemy dokładnie poznać już konkretne oferty czy zadać wiele pytań odnośnie konkretnych destynacji, które nas zainteresowały.

Twój coworking zupełnie za darmo!

A oto usługa, która jest zupełnie darmowa, chociaż nie jest to rozwiązanie często spotykane. W Krakowie, jeżeli chcemy wynająć biurko w coworkingu, najczęściej musimy zapłacić za nie miesięcznie kilkaset złotych. W Galerii Bronowice coworking czeka na Ciebie, a do tego jest on zupełnie darmowy. Faktem jest jednak, że korzysta z niego naprawdę wiele osób, czasem więc trzeba pojawić się przed potencjalną konkurencją. Nie zmienia to jednak faktu, że za darmo do naszej dyspozycji zostają oddane biurka i wygodne fotele – jest to opcja idealna dla osób, które pracują zdalnie, są freelancerami lub po prostu studiują i szukają miejsca, gdzie można się pouczyć. Do dyspozycji oddany zostaje również internet, fax czy ksero. Nic dziwnego, że coworking w Galerii szybko znalazł tak wielu swoich fanów!

Czas na nowe, lepsze spojrzenie!

Gdy dużo pracujemy, zwłaszcza przed komputerem, często nie możemy obejść się bez okularów lub soczewek kontaktowych. Na szczęście, jeżeli są nam one potrzebne, możemy na nie liczyć również w Galerii Bronowice. Do naszej dyspozycji zostają oddane takie salony jak Mozart Optyk czy Linx Optique. Jeżeli więc poszukujemy nowych okularów, ponieważ stare są za słabe, zniszczyły się lub po prostu przestały nam się podobać, warto odwiedzić jeden z przedstawionych punktów jak najszybciej!

Inne usługi dostępne w Galerii Bronowice

Tak jak wspominaliśmy, ciężko było przedstawić tutaj wszystkie usługi, które dostępne są dla klientów Galerii. Zależy nam jednak na tym, by uświadomić, że oferta jest naprawdę kompleksowa – nie będziemy mieli problemów ze znalezieniem fryzjera, kantoru, palcówek bankowych, siłowni, punktu wykonującego zdjęcia do dokumentów czy punktu pakujące prezenty. Wszystko zostało zaplanowane tak, aby klienci faktycznie byli niezwykle zadowoleni z przygotowanej dla nich oferty.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Galerii – pod adresem https://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy. Czeka tam na nas pełna lista sklepów, natomiast tutaj czekają na nas wszystkie promocje dostępne w Galerii Bronowice. Jedną i drugą podstronę warto sprawdzić, gdy wybieramy się na zakupy – dzięki nim nie tylko lepiej uda nam się je zaplanować, ale na pewno też oszczędzić, w końcu promocje trwają tutaj cały rok, co również podkreśla wielu zadowolonych klientów!

Zobacz również