• Lata doświadczeń w biznesie
img

Galeria Bronowice – oto miejsca naprawdę przyjazne dzieciom oraz ich rodzicom!

Zakupy z dziećmi chyba nigdy nie są zadaniem łatwym. Nie dość, że najmłodszych ciągnie w miejsca, w które niekoniecznie mamy plany pójść, to dodatkowo łatwo się nudzą, szybko męczą, szukają nowych bodźców czy miejsca na zabawę, w końcu często plączą – z tego właśnie powodu rodzice powinni liczyć w centach handlowych na udogodnienia, które pomogą im w tym zadaniu, jakim są zakupy. I takie właśnie udogodnienia oferuje im Galeria Bronowice w Krakowie!

Dodatkowo, wiele miejsc ma tutaj naprawdę szeroką ofertę skierowaną właśnie dla osób najmłodszych. Idealnym przykładem jest kino Mikro, które często oferuje nam seanse specjalnie dla najmłodszych. Często są to nie tylko najbardziej znane animacje czy kinowe hity, ale również bajki, które z dzieciństwa pamiętają jeszcze ich rodzice.

Jeżeli jednak szukamy miejsca, w którym będziemy mogli zostawić nasze pociechy na dłużej, jeżeli wspólne zakupy udają nam się po prostu średnio, warto odwiedzić Kinderplanetę. To niemal 500 m2 przestrzeni, w której dzieci mogą się bawić, i to pod okiem profesjonalnych opiekunów! Czas minie im tam naprawdę szybko, my w tym czasie – jako rodzice – będziemy mieli szansę na to, by spokojnie kupić to, czego poszukujemy.

Kolejnym ważnym miejscem jest strefa Eat&Play – to tutaj, gdy nasze dzieci się bawią, możemy spokojnie zdecydować się na danie jednej z restauracji. Przestrzeń do zabawy jest na tyle blisko stolików, że cały czas możemy mieć nasze pociechy na oku, co docenia naprawdę bardzo wielu rodziców.

Dla dzieci nieco starsze na pewno czeka również Strefa Relaksu i Gier Video. Nie tylko można odpocząć tutaj na specjalnie do tego przygotowanych poduszkach, ale dodatkowo zagrać w najnowsze gry, na naprawdę ogromnym telewizorze! Czekają tutaj również nowoczesne konsole, zarówno PS, jak i Xbox, natomiast sami rodzice na pewno zadowoleni będą z faktu, że wiele z dostępnych gier to te sportowe, zręcznościowe czy ruchowe, nie ma tutaj natomiast tych przepełnionych strzelaniem czy przemocą, dzięki czemu w gry te spokojnie mogą grać nawet najmłodsi goście Galerii Bronowice.

Miejsce, w którym nasze dzieci będą również się znakomicie bawić, jest kreatywna Planeta. To zupełnie darmowy plac zabaw, gdzie na najmłodszych czekają nie tylko znakomite zabawki czy zjeżdżalnie, ale również bardzo wiele gier planszowych.

Udogodnienia dla klientów z dziećmi w Galerii Bronowice

Jak już wspominaliśmy na początku, zakupy z dziećmi nie są łatwe. Dlatego właśnie wygoda dla rodzica potrzebna jest już na samym ich początku, z tego powodu na parkingu czekają specjalnie przygotowane miejsca dla rodzin z dziećmi oraz kobiet w ciąży. W takim przypadku nie muszą oni pokonywać całego parkingu, zwłaszcza, że w drodze powrotnej – z zakupami – może być to dla nich naprawdę duże wyzwanie.

Aby zakupy były jeszcze łatwiejsze, w Galerii można wypożyczyć specjalne wózki zakupowe, w których poruszać będą się najmłodsi – dzięki temu dla nich będzie to doskonała zabawa, dla nas natomiast naprawdę praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu całe zakupy, nawet w hipermarkecie Auchan, miną sprawnie i bezproblemowo.

Oczywiście samo poruszanie się po Galerii z dzieckiem może być wyzwanie, nie jest ona w końcu najmniejsza, z tego powodu liczne windy sprawią, że całość stanie się, chociaż odrobinę przyjemniejsza. Pamiętajmy też o szafkach dla klientów, gdzie wygodnie będzie zostawić np. kurtkę, plecak czy zabawki najmłodszych, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Nie inaczej będzie z rzeczami samych rodziców – wszystko to sprawi, że zakupy będą łatwiejsze, w końcu nie trzeba wszystkiego nosić ze sobą. W przypadku naprawdę dużych zakupów można tam również zostawić ich część, by wygodnie ruszyć po następne.

Bardzo istotne są również siedziska dla dzieci w toaletach. W końcu skorzystanie z łazienki nie jest proste, gdy akurat w pojedynkę wybraliśmy się na zakupy. Siedziska sprawiają jednak, że dziecko będzie w nich bezpieczne aż do momentu, w którym ich rodzic nie opuści toalety – to proste, ale jednocześnie naprawdę bardzo praktyczne rozwiązanie!

Ostatnią, ale dla wielu możne najważniejszą rzeczą, są pokoje rodzinne. To przestrzeń, która często okazuje się niezbędna, zwłaszcza w przypadku zakupów z naprawdę małymi dziećmi. Gdy pojawi się potrzeba ich nakarmienia czy przewinięcia, można to uczynić właśnie w pokoju rodzinnym – to przestrzeń olbrzymie komfortowa, co doceniają rodzice.

Widać więc, że Galeria Bronowice nie tylko jest dostosowana do faktycznych potrzeb rodzin z dziećmi, lecz również stawia na miejsca, gdzie najmłodsi mogą się znakomicie bawić. Wszystko to sprawia, że w Galerii Bronowice zakupy z najmłodszymi są najwygodniejsze, jak to tylko możliwe. Jeżeli więc obawiasz się, że rodzinne zakupy to naprawdę niewygodna sprawa – odwiedź Galerię i przekonaj się, że wcale nie musi tak być!

Zobacz również