• Lata doświadczeń w biznesie
img

Galeria Bronowice – poznaj kawiarnie i restauracje dostępne w tym popularnym centrum handlowym!

Kiedy decydujemy się wybrać na zakupy, niemal zawsze udajemy się do dużego centrum handlowego. Oferują one przede wszystkim bardzo bogatą ofertę sklepów, jednak nie tylko ona jest kluczem do popularności konkretnych galerii handlowych. W wielu przypadkach duże znaczenie mają również liczne udogodnienia, na które klienci mogą liczyć w trakcie zakupów. Jeżeli zdarza nam się wybrać na nawet całodniowe zakupy lub po prostu lubimy zrobić sobie w ich trakcie przerwę na kawę – kluczowy będzie również odpowiednio duży wybór kawiarni i restauracji w danym centrum handlowym.

Oczywiście zawsze możemy zdecydować się na kawę czy obiad w innym miejscu, np. w drodze powrotnej do domu po zakupach, jednak umówmy się – nie jest to najwygodniejsza opcja. W przypadku Galerii Bronowice mamy jednak naprawdę duży wybór punktów gastronomicznych, z których możemy skorzystać przed, po, jak i w trakcie naszych zakupów. Jest on na tyle szeroki, że znajdą się tutaj propozycje dla osób o naprawdę różnych gustach, co możemy zaliczyć jako jeden z wielu plusów tego centrum handlowego.

Czas to pieniądz!

Zacznijmy od naprawdę popularnych restauracji typu fast food. W wielu przypadkach sprawdzają się one znakomicie, ponieważ na wybrane przez nas potrawy będziemy czekać tylko chwilę, do tego zazwyczaj ceny w nich są po prostu naprawę niskie. Jeżeli nie chcemy się rozsiadać, lecz zjeść szybkiego burgera lub napić się ekspresowej kawy, jedno z tych miejsc na pewno będzie dla nas znakomitym wyborem.

Na terenie Galerii Bronowice możemy wybrać się zarówno do lokalu McDonald’s, jak i KFC. Jeżeli interesują nas kanapki, czeka na nas Subwey, a jeżeli mamy akurat ochotę na kebab – w takim razie powinniśmy skierować się do lokalu Sevi Kebab. W każdym z tych miejsc możemy liczyć na niskie ceny, szybką obsługę i naprawdę dobre jedzenie. W przypadku Mc Donald’s i KFC warto przed złożeniem zamówienia sprawdzić kupony w ich dedykowanych aplikacjach, może się bowiem okazać, że czekają na nas naprawdę znakomite promocje, obok których ciężko nam będzie przejść obojętnie.

Kawa, koniecznie ze słodkim dodatkiem!

Nie wszyscy decydują się na jedzenie w trakcie zakupów, ale za to kawa, koniecznie z czymś słodkim jako dodatek, dla wielu jest punktem obowiązkowym. Sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy na zakupy wybieramy się z kimś znajomym. Będzie ona doskonała do chwili odpoczynku, małych plotek czy w końcu zaplanowania dalszej części zakupów w kolejnych sklepach. Oczywiście sama kawa doda nam też odpowiednią ilość energii, jeżeli okaże się, że tej akurat zaczyna nam brakować.

I w tym przypadku w Galerii Bronowice czeka na nas naprawdę znakomity wybór lokali, które oferują kawę oraz doskonałe słodkości. Zdecydowanie polecamy wybranie się do lokalu Nakielny, Krakowskie Wypieki czy w końcu Coste Coffee. We wszystkich tych przypadkach możemy liczyć na naprawdę znakomitą kawę oraz m.in. doskonałe wypieki.

Czas na obiad!

Jeżeli interesuje nas prawdziwy obiad i w tym przypadku będziemy mieli w czym wybierać. Możemy odwiedzić restauracje Sphinx, Restaurację Polakowski czy w końcu Trattoria Due Tavoli. Każda z nich oferuję inną kuchnię, dzięki czemu znów jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. O ile Sphinx czy Polakowski są znane i rozpoznawalne, o tyle na pewno trzeba powiedzieć coś więcej o trzeciej z naszych propozycji. Trattoria Due Tavoli to miejsce zaprojektowane w prawdziwym, włoskim stylu, w którym, czekają na nas pizza, makarony, sałatki czy desery. Sam piec do pizzy opalany jest oczywiście drewnem!

W przypadku restauracji Sphinx warto sprawdzić wcześniej zarówno menu, jak i obowiązujące obecnie promocje – są one dostępne m.in. na ich stronie internetowej, http://www.sphinx.pl/ - serdecznie na nią zapraszamy!

A może czas na …lody?

Mamy lato, więc oczywiście jest to doskonały moment na to, by wybrać się na lody. Również w Galerii Bronowice będziemy mieli ku temu okazję, a ilość lokali, które nam je oferują, jest naprawdę pokaźna! Oczywiście znajdziemy je również w lokalach, o których wspominaliśmy powyżej, jak McDonald’s czy KFC, jednak jeżeli chcemy zdecydować się coś innego, do naszej dyspozycji oddane zostają takie lokale, jak Grycan, Lodowa wyspa czy w końcu Ice Rolls Lody Tajskie. Każdy z lokali oferuje lody na najwyższym poziomie, tych jednak, którzy nigdy nie jedli i nie widzieli, jak przygotowywane są lody tajskie, zachęcamy do sprawdzenia i spróbowania – możecie być naprawdę zaskoczeni! Gwarantujemy, że będą smakować obłędnie!

A to wciąż nie wszystko!

Jak widać, wymieniliśmy naprawdę sporo lokali dostępnych w Galerii Bronowice, lecz to cały czas nie wszystko! 1000 mniam – tam czekają na Was zarówno burgery, jak i tosty. Akasaka to natomiast miejsce idealne dla fanów kuchni koreańskiej. Jeżeli interesuje Was pełna lista lokali, zapraszamy na stronę https://galeriabronowice.pl/restauracje - na pewno wybierzecie takie, które idealnie sprawdzą się podczas Waszej przerwy w zakupach!

Zobacz również