• Lata doświadczeń w biznesie
img

Punkt Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta – to nie jedyna rzecz, która zaskoczy Cię w Galerii Bronowice!

Galeria Bronowice znana jest z tego, że to miejsce wybitnie przyjazne swoim klientom. To nie tylko sklepy czy liczne punkty usługowe, ale również miejsca, które pomogą nam w załatwieniu spraw urzędowych, coworkingi czy miejsca, w których po prostu możemy spędzić czas. Dzisiaj właśnie o nich Wam opowiemy!

Punkt Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta Krakowa

Galeria Bronowice była pierwszą galerią handlową na terenie Krakowa, w których taki punkt (a nawet punkty!) się pojawiły. Jest to idealne rozwiązanie dla tych mieszkańców Krakowa, którzy mają do załatwienia urzędowe sprawy, jednak urzędy są dla nich zbyt daleko lub po prostu nie sprzyjają im godziny ich otwarcia – pamiętajmy o tym, że często są one po prostu nieprzystępne dla osób, które pracują w standardowych godzinach, podobnie jak urzędnicy. W takim przypadku warto sprawdzić, czy naszej sprawy nie uda nam się załatwić właśnie w Galerii Bronowice. Czekają tu nas dwa takie punkty - Wydział Ewidencji Pojazdów i Kierowców oraz Wydział Spraw Administracyjnych. Dzięki temu, pomiędzy zakupami, przed nimi lub po nich uda nam się zarejestrować pojazd, działalność gospodarczą, zameldować, wymeldować czy złożyć wniosek o dowód osobisty.

Oba punkty posiadają jednocześnie skrajnie komfortowe godziny otwarcia. Możemy się do nich udać od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 18.00. Ich działalność w sobotę sprawia, że stają się przystępne niemal dla każdego mieszkańca Krakowa!

Darmowy coworking w Galerii Bronowice

Oto idealne miejsce dla studentów, freelancerów, mikroprzedsiębiorców czy po prostu osób, które pracują zdalnie. Obecnie w Galerii Bronowice czekają na nich aż dwa zupełnie darmowe coworkingi. To znakomita oferta, zwłaszcza że standardowe wynajęcie biurka w coworkingu to koszt przynajmniej 300-400 zł miesięcznie.

Coworkingi idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku cichej, indywidualnej pracy, pracy zespołowej, jak i nawet spotkaniom biznesowym. Na miejscu czeka na nas nie tylko szybki internet, ale również wygodne biurka wraz z fotelami biurowymi, nie zapomniano również o podstawowym sprzęt biurowym.

Minusem może okazać się fakt, że miejsca w coworkingu nie można zarezerwować. Z tego powodu jest to jednak miejsce otwarte dla każdego. Jeżeli zależy nam na tym, by móc popracować, powinnyśmy pojawić się w coworkingu jak najwcześniej. Coworkingi otwarte są w takich samych godzinach jak cała galeria handlowa.

W przypadku studentów warto pamiętać o tym, że coworking to nie tylko znakomite miejsce do pracy, ale również do nauki – doceniają to zwłaszcza studenci w okresie sesji, gdzie coworkingi stają się miejscami skrajnie sprzyjającymi efektywnej nauce.

Czytelnia w Galerii Bronowice

To koleje ciche miejsce, skierowane jest ono jednak nie tyle dość studentów i przedsiębiorców, co do fanów książek. Czytelnia znajduje się na antresoli, jest miejscem wygodnym, cichym, dobrze oświetlonym oraz wyposażonym w bogaty księgozbiór kilkuset pozycji, który cały czas się rozwija. Z tego powodu staje się ona idealnym miejsce dla wszystkich fanów książek oraz czytelnictwa. Jeżeli lubicie spędzać czas w towarzystwie dobrej książki, Czytelnia jest miejscem dla Was po prostu wymarzonym.

Akademia w Bronowicach

Galeria Bronowice stawia również na sztukę. Z tego powodu wydzieliła ona również przestrzeń na Akademię. To miejsce tworzone przy współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie. Dzięki emu w trakcie zakupów możemy odwiedzić jedną z wystaw czy instalacji, które regularnie się zmieniają. Nigdy chyba dostęp do sztuki nie był tak łatwy i przyjazny. Na miejscu odbywają się również warsztaty, dyskusje czy innego rodzaju zajęcia, które warto śledzić. O wszystkich wydarzeniach (a jest ich znacznie więcej!) Galerii zawsze informuje na swojej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy!

Zobacz również