• Lata doświadczeń w biznesie
img

Wybierz darmowe konsultacje z profesjonalną stylistką od Galerii Łomianki!

​W czasach epidemii oczywiste jest, że nie możemy zdecydować się na wiele usług, które normalnie znajdują się w naszym zasięgu. Jedną z nich są tradycyjne porady stylistki, z którą dodatkowo wybieramy się na zakupy – to usługa, którą Galeria Łomianki standardowo oferuje swoim klientom zupełnie za darmo! Spotkania z Gosią Marszałek cieszą się zresztą olbrzymią popularnością. W dobie koronawirusa Galeria zdecydowała się jednak nie wstrzymywać konsultacji – odbywają się one jednak online!

Konsultacje odbywają się obecnie drogą elektroniczną, lecz można zapisać się na nie dokładnie w tym samym miejscu, co na konsultacje standardowe, na stronie Galerii pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

Jak wyglądają konsultacje ze stylistką online?

Podobnie jak wcześniej, wybieramy godzinę, na którą chcemy umówić się z Gosią Marszałem – w tym jednak przypadku rozmowa będzie odbywać się online. W takim wypadku trzeba się jednak do niej dodatkowo przygotować. Przede wszystkim, przed wirtualnym spotkaniem sprawdźmy, czy nasza kamera oraz mikrofon działają bezproblemowo. Zastanówmy się również, jak ułatwić maksymalną jakość przesyłanego obrazu, zwłaszcza jeżeli mamy wątpliwości co do tego, czy taka jest właśnie ustawiona w naszym przypadku.

Oczywiste jest, że będziemy potrzebowali również odpowiedniego programu do komunikacji – w tym przypadku idealnie sprawdzi się np. Skype – jest on oczywiście darmowy. W jego przypadku możemy również, bez nawiązywania połączenia, sprawdzi działanie (oraz jakość) naszego mikrofonu oraz kamery – zalecamy to zrobić. Pamiętajmy również, że w przypadku spotkania online lepiej sprawdzi się komputer niż nasza komórka.

Początkowa część konsultacji online składa się z około 30-minutowej rozmowy, do której zalicza się również ocena naszej sylwetki. W takim przypadku lepiej sprawdzi się właśnie komputer – w końcu będziemy mogli od niego wygodnie odejść, on jednak będzie nadal stabilny, dzięki czemu ocena naszej sylwetki przez Gosię będzie możliwa.

Jak przygotować się do konsultacji ze stylistką?

Najważniejsze to wiedzieć, czego się oczekuje. Warto zastanowić się co chcemy zmienić w naszym ubiorze czy doborze dodatków, co nam obecnie w nim przeszkadza, jaki efekt chcemy osiągnąć? Czy interesuje nas lepszy dobór ubrań, a może zupełna zmiana stylu? Im więcej powiemy Gosi na temat naszych oczekiwań, tym bardziej będzie nam ona mogła pomóc. Jednocześnie, zmiany mogą dotyczyć nie tylko ubrań czy dodatków, które nosimy na co dzień, ale również naszego wyglądu w pracy – to również warto zaznaczyć.

Jednocześnie, warto przygotować sobie odpowiednią listę pytań. Wiele z nich może wyjść w naszej rozmowie, jednak jeżeli niektóre rzeczy zwłaszcza nas interesują, zapiszmy je na kartce i miejmy pod ręką. Dzięki temu będziemy naprawdę zadowoleni z informacji, które uzyskamy od Gosi.

Czy otrzymamy pomoc w zakupach?

Wiadomo, że niemal wszystkie sklepy w galeriach w całej Polsce są obecnie zamknięte, jednak pomimo tego, Gosia pomoże nam w zakupach – tych online! Pod adresem https://galerialomianki.pl/lista-sklepow-online-naszych-najemcow/ znajdziecie listę sklepów, które standardowo znajdują się na terenie Galerii Łomianki, teraz jednak prowadzą swoją sprzedaż online – warto szukać tam ubrań, o które chcemy zapytać. Jednocześnie, Gosia sama na pewno prześle nam ubrania i dodatki, które jej zdaniem będą do nas idealnie pasować.

Zakupy online obecnie to znakomity pomysł również z innych powodów. Po pierwsze, wiele sklepów oferuje obecnie liczne rabaty na swoje produkty, warto je więc wykorzystać. Dodatkowo wiele z nich wydłużyło czas, przez który możliwe jest odesłanie produktów, które nam nie pasują. Standardowo jest to jednak cały czas aż 14 dni, czyli naprawdę sporo, by sprawdzić i ewentualnie odesłać odzież i dodatki, które nie przypadły nam do gustu. W tym miejscu pamiętajcie jednak o tym, by z odcinaniem metek poczekać do momentu, aż upewnimy się, że dany produkt był naprawdę trafionym zakupem!

Zobacz również