• Lata doświadczeń w biznesie
img

Zakupy w Galerii Bronowice - Perfumeria Douglas

Każdy, kto wybiera się na duże zakupy do galerii handlowej, nie może zapomnieć o zakupie wszelakich kosmetyków oraz artykułów do pielęgnacji. I chociaż są one dostępne w każdym hipermarkecie, to zdecydowanie warto wybrać się do sklepu, który jest ukierunkowany właśnie na taką ofertę. Jednym z nich jest oczywiście perfumeria Douglas, która znajduje się w krakowskiej Galerii Bronowice.

Czemu warto postawić właśnie na nią? Przede wszystkim każdy klient otrzymuje zdecydowanie większy wybór. W przypadku hipermarketów wybór zazwyczaj jest mocno ograniczony, dodatkowo ciężko znaleźć tam bardziej prestiżowe marki. Dlatego jeżeli faktycznie chcemy postawić na artykuły wysokiej klasy – Douglas będzie dla nas idealnym wyborem.

Miejsce

Warto na samym początku pamiętać, że Douglas nie jest zwykłym sklepem, co na pewno doceniają wierni klienci. W każdej z perfumerii klientki mogą skorzystać np. z bezpłatnego makijażu dziennego. Nie jest to jednak koniec – poza tym możemy liczyć również na relaksujący masaż dłoni oraz indywidualne, profesjonalne konsultacje makijażowe, zapachowe oraz pielęgnacyjne. Dzięki temu w perfumerii dowiemy się które produkty spełnią nasze oczekiwania i będą dla nas najlepszym wyborem – w innych sklepach zazwyczaj nie możemy liczyć ani na takie dodatkowe wsparcie, ani na dodatkowe usługi.

Marki

W perfumerii Douglas znajdziemy chociażby produkty takich marek jak CHANEL, Dior, Calvin Klein czy Giorgio Armani. Każdy, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z kobietą, czy z mężczyzną, będzie mógł znaleźć dla siebie perfumy oraz kosmetyki naprawdę wysokiej klasy. Nie oznacza to jednak, że jest to miejsce, w którym bez wydania większej kwoty nie uda nam się zrobić zakupów. Douglas oferuje również inne marki, których ceny są znacznie bardziej przystępne, dzięki czemu każdy w ich ofercie znajdzie coś dla siebie.

Oferta

Jest ona niezwykle rozbudowana. W asortymencie perfumerii znajduje się bowiem około 20 000 produktów, zarówno tych luksusowych, jak i bardziej popularnych. Poza samymi perfumami znajdziemy tam również:

- produkty do makijażu, zaczynając od kosmetyków a kończąc na wszystkich potrzebnych akcesoriach,

- produkty pielęgnacyjne, do twarzy, ciała, dłoni oraz stóp – zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn,

- kosmetyki naturalne,

- akcesoria i kosmetyki od pielęgnacji, mycia oraz stylizacji włosów,

- inne akcesoria, takie jak np. kalendarze czy dekoracje.

Promocje

Pamiętajmy, że również w przypadku tej prestiżowej perfumerii możemy liczyć na sporą liczę promocji oraz ofert specjalnych. Na samym początku warto wspomnieć o Karcie Douglas. Po jej wyrobieniu możemy liczyć nie tylko na możliwość zbierania punktów, które możemy później wymieniać na cenne nagrody. Kolejnymi bene fitami są również m.in. bon rabatowy o wartości 40 zł, rabat urodzinowy czy zaproszenia VIP na specjalne wydarzenia odbywające się w perfumerii.

Jako klienci możemy też liczyć na sporą gamę produktów w obniżonych cenach, zwaną Ofertą Miesiąca. Dzięki temu możemy kupić nasze ulubione kosmetyki w znacznie niższych cenach!

Dodatkowo, teraz dla posiadaczy Karty Douglas została ogłoszona nowa promocja, w które można wygrać nie tylko karty podarunkowe, ale również Fiata 500! Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy do odwiedzenia np. strony internetowej Galerii Bronowice lub strony Douglas, aby zyskać więcej informacji.

Prawdziwe wsparcie

Douglas to jednak nie tylko perfumy, kosmetyki cz inne artykuły pielęgnacyjne. To również realne wsparcie dla The Estēe Lauder Companies – firmy, która co roku organizuje Kampanię na Rzecz Walki z Rakiem Piersi. Celem jej jest nie tyko edukacja o raku piersi, ale również zbieranie funduszy na badania medyczne.

Teraz 20% z zysku z wybranych produktów zostanie przeznaczonych właśnie na tę kampanię. Dzięki temu możemy zdecydować się nie tylko na wspaniałe kosmetyki oraz akcesoria, ale równie realnie wpłynąć na życie wielu kobiet.

Czas na zakupy

Jak widać, perfumeria Douglas jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, liczne usługi dodatkowe sprawiają, że zdecydowanie warto ją odwiedzić. Jak już wspominaliśmy, perfumeria znajduje się m.in. w takim miejscu, jak Galeria Bronowice, na Poziomie 0. Każdego, kto ma w planach odwiedzenie tego centrum handlowego, zapraszamy również do odwiedzenia tej perfumerii!

Zobacz również