• Lata doświadczeń w biznesie
img

Sklepy i atrakcje dla dzieci w Galerii Bronowice

​Poszukujesz w Krakowie miejsca, gdzie nie tylko będziesz mógł wybrać się na kompleksowe zakupy i zakupić produkty m.in. dla swojego dziecka, ale również takiego, które zaoferuje Twoim pociechom ogrom atrakcji? W takim razie koniecznie musisz odwiedzić Galerię Bronowice – nowoczesne centrum handlowe, które dostosowane jest również do potrzeb i wymagań najmłodszych klientów i ich rodziców!

Zacznijmy może od samych atrakcji, na które możemy zdecydować się wraz z naszymi dziećmi. Pierwszą będzie uwielbiana przez dzieci karuzela, która nie dość, że napędza je siłą ich nóżek, to również dynamicznie zmienia kolory, co spodoba się każdemu dziecku. Jeżeli nie chcemy, żeby nasze pociechy zbyt energicznie biegały podczas zakupów w sklepach, które odwiedzamy – na karuzeli na pewno znacznie lepiej spożytkują energię, którą w sobie posiadają!

Kinder Planeta

To idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcieliby, aby podczas zakupów ich pociechami, oczywiście w trakcie doskonałej zabawy, zajmowały się profesjonalni opiekunowie. To właśnie oferuje rodzicom Kinder Planeta – to ogromna kraina zabaw, zajmująca ponad 250 metrów kwadratowych. Chyba niemożliwe jest, aby dzieci nudziły się podczas jej odwiedzenia. Pieczę nad nimi będą trzymały przeszkolone pracownice, dlatego każdy rodzic może być bezpieczny o swoje dzieci, jednocześnie w komfortowych warunkach decydując się na zakupy w licznych sklepach Galerii Bronowice. Dodatkowo w Kinder Planecie organizowane są również urodziny – jeżeli chciałybyście dowiedzieć się o nich więcej, już teraz serdecznie zapraszamy na stronę internetowa Galerii Bronowice lub sieci Kinder Planeta

Eat&Play

To kolejne udogodnienie, które zostało wprowadzone w Galerii Bronowice. W końcu dzieci mają ochotę na zabawę nie tylko podczas zakupów, ale również podczas posiłków – swoich, czy swoich rodziców. Specjalna strefa Eat&Play została wprowadzona po to, aby rodzice, podczas posiłku, mieli oko na swoje pociechy, które będą bawiły się tuż obok. To rozwiązanie, które na pewno przypadnie do gustu nie tylko rodzicom, ale również dzieciom, które nie będą się nudzić!

Kreatywna Planeta

To kolejne miejsce warte odwiedzenia, do tego, niezależnie od tego, czy nasze dzieci są malutkie, czy już trochę starsze. W Kreatywnej Planecie czekają na nie klocki, zjeżdżalnie czy ogrom gier interaktywnych. Dla tych starszych przygotowano natomiast kilkadziesiąt gier planszowych. Jeżeli naszym pociechom ciągle brakuje czasu na zabawę – na pewno będą zadowolone z odwiedzenia tego magicznego miejsca przygotowanego specjalnie dla nich!

Dodatkowe wydarzenia

Każdy powinien pamiętać, że poza standardowymi atrakcjami, które opisaliśmy powyżej, w Galerii Bronowice organizowane są również liczne atrakcje dodatkowe. Jedną z nich jest, chociażby, Kino Malucha w Kinie Mikro. 12 maja rodzice wraz ze swoimi dziećmi mogą wybrać się na darmowe seanse bajek! Na przybyłych będą czekać takie klasyki jak Reksio, Koziołek Matołek czy wiele innych. Po szczegóły zapraszamy oczywiście na stronę internetową Galerii Bronowice.

Sklepy specjalnie dla dzieci

Oczywiście powyższe atrakcje to nie wszystko, co Galeria Bronowice ma do zaproponowanie zarówno najmłodszym, jak i również ich rodzicom. Nie możemy w końcu zapominać o wielu sklepach, których asortyment kierowany jest właśnie do najmłodszych.

Na pewno wszyscy rodzice docenią ogromny sklep Smyk, gdzie można znaleźć dosłownie wszystko, co może być potrzebne dla dziecka. Olbrzymia oferta zabawek oraz gier sprawia, że jest to również idealne miejsce na zakup prezentu, jeżeli akurat taki jest nam potrzebny. Samych zakupów możemy również dokonać przez internet a przesyłkę odebrać właśnie w stacjonarnym salonie Smyk – to rozwiązanie bardzo wygodne dla tych, którzy nie lubią czekać na kuriera.

Dodatkowo, dla najmłodszych przygotowano takie sklepy Reporter Young, Kanz, Bartek czy Limimo. Nie możemy również zapominać, że szeroka oferta produktów dla dzieci oferowana jest przez inne, liczne sklepy znajdujące się w Galerii. Pełną listę wszystkich sklepów można oczywiście odnaleźć na stronie internetowej.

Jak widać, Galeria Bronowice ma do zaproponowania najmłodszym naprawdę wiele. Czy chcemy zrobić duże zakupy, czy kupić prezent, czy nawet zorganizować urodziny – wszystko to uda nam się właśnie w tym centrum handlowym. Cały obiekt jest tak zorganizowany, aby był niezwykle przyjazdy i komfortowy dla wszystkich rodziców i ich pociech. Gwarantujemy, że wybranie się na zakupy z dziećmi dla Galerii Bronowice będzie doskonałym rozwiązaniem!

Zobacz również