• Lata doświadczeń w biznesie
img

Rozrywka i atrakcje dla dzieci w Galerii Bronowice

​Rozrywka i atrakcje dla dzieci w Galerii Bronowice Czy obecnie centra handlowe to jedynie większy lub mniejszy zbiór sklepów? Zdecydowanie nie! Pamiętajmy o tym, że to również punktu usługowe, lokale gastronomiczne oraz prawdziwe źródła rozrywki nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Jak pod tym względem prezentuje się krakowska Galeria Bronowice?

Naszym zdaniem naprawdę jest w czym wybierać! Projektanci naprawdę postarali się pod tym względem i oferują dzieciom oraz im rodzicom naprawdę szeroką gamę miejsc wartych odwiedzenia. Wszystko po to, aby odwiedziny w Galerii przebiegały naprawdę udanie, nawet w przypadku, gdy przed nami wyzwanie naprawdę dużych zakupów. W wielu z tych miejsc możemy odpocząć czy nawet pozostawić nasze pociechy pod opieką prawdziwych profesjonalistów, dzięki czemu będziemy mogli w spokoju udać się na zakupy, będą pewnymi, że nasze dzieci świetnie się bawią!

Oto atrakcje, które czekają w Galerii Bronowice:

1) KinderPlaneta

Zacznijmy od miejsca, o którym już wspominaliśmy – to właśnie tutaj będziemy mogli pozostawić nasze dzieci pod okiem wykwalifikowanej obsługi. Kinderplaneta oferuje dzieciom ogromny wybór gier, zabaw i możliwości spędzenia wolnego czasu. Dzięki temu będziemy pewni, że nasze dziecko po prostu nie nudzi się, gdy my dokonujemy zakupów. Kinderplaneta znajduje się na poziomie 1.

2) Kreatywna Planeta

To kolejne miejsce, w którym nasze dzieci będą się znakomicie bawić! Jest to ogromny i co ważne – bezpłatny – plac zabaw. Na dzieci czekają tam m.in. zjeżdżalnie, ogromne ilości klocków czy nawet wiele gier planszowych do wyboru. Jeżeli chcemy zrobić sobie przerwę w zakupach, nasze dzieci na pewno będą zachwycone faktem, że zdecydujemy się w tym czasie na odwiedzenie Kreatywnej Planety.

3) Kino Mikro

To miejsce nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, nawet takich, którzy poszukuję ambitnego czy niszowego kina. Samo kino faktycznie jest niewielkie, liczby bowiem około 30 miejsc, jednak dzięki temu zyskuje ono na swoim niepowtarzalnym klimacie. Często obywają się tam np. specjalne projekcje skierowane właśnie dla najmłodszych odbiorców. Zachęcamy do regularnego sprawdzanie nie tylko repertuaru samego kina, ale również informacji o wydarzeniach specjalnych, które się w nim odbywają!

4) Jocker – sklep i wypożyczalnia gier planszowych

To kolejne miejsce, które skierowane jest nie tylko do dzieci, ale również ich rodziców, jak i innych dorosłych osób. Możemy zdecydować się nie tylko na zakup danej gry, ale również jej wypożyczenie. Jeżeli będziemy chcieli rozegrać partię lub dwie na miejscu, w Galerii Bronowice, nie będzie z tym jakichkolwiek problemów! Galeria posiada specjalnie przygotowane stoły, dzięki czemu gracze mogą być pewni, że czeka na nich komfortowe miejsce do nawet wielogodzinnego grania.

5) Czytelnia

Galeria Bronowice w Krakowie to pierwszy tego typu obiekt w naszym mieście, w którym znajduje się czytelnia! Na każdego czytelnika czeka ponad 500 tytułów, po które w każdej chwili może sięgnąć. Dodatkowo, miejsce jest wyposażone w odpowiedniego oświetlenie i jest naprawdę bardzo ciche, dzięki czemu każdy, niezależnie od wieku, będzie mógł cieszyć się wybraną przez siebie lekturą!

Rozrywka i relaks w jednym

Jak widać, naprawdę jest w czym wybierać! Pamiętajmy jednak – to nie wszystko, co czeka na nas w Galerii Bronowice. Warto przynajmniej wspomnieć o Strefie Relaksu czy Akademii Sztuk Pięknych. Pod tym względem Galeria perfekcyjnie przygotowała się na rozbudowane wymagania ze strony swoich klientów. Dzięki temu jest to idealne miejsce nie tylko na małe lub duże zakupy, ale również do spędzania w niej wolnego czasu.

Nie inaczej jest w przypadku pracy. To kolejny zaskakujący fakt o tym obiekcie. Zarówno studenci, freelancerzy, jak i osoby, które pracują zdalnie, mogą zdecydować się na pracę w coworkingu, który znajduje się w Galerii. To kolejne innowacja, która skuteczni przyciąga nowych odwiedzających.

Co ważne, ze względu na swoją lokalizację, Galerii dostarcza wspomnianych wcześniej jako jedna z niewielu. Dzięki czemu przedstawione atrakcje, czy to dla dzieci, czy osób dorosłych, są naprawdę niezwykle atrakcyjne, w wielu przypadkach nie tylko jako miło i wygodny przerywnik od zakupów.

My tymczasem zachęcamy do samodzielnego sprawdzenia wszystkich z wymienionych atrakcji. Może okazać się, że Galeria Bronowice jest miejsce dla nas stworzonym, oferującym nie tylko dużą ilość sklepów, ale również przestrzeń do pracy i relaksu?

Zobacz również