• Lata doświadczeń w biznesie
img

Lokale usługowe w Galerii Bronowice

​Dobre centrum handlowe to nie tylko liczne sklepy, na których ofertę możemy liczyć. Wiele osób, w trakcie zakupów lub ze względu na dogodną lokalizację samego centrum handlowego, często oczekuje bogatej oferty lokali usługowych, z których chcą korzystać. Jak prezentuje się ona w przypadku krakowskiej Galerii Bronowice?

W przypadku tego krakowskiego centrum handlowego klienci mogą czuć się niezwykle usatysfakcjonowani! Mogą oni bowiem liczyć na ogrom lokali usługowych, dzięki czemu nie muszą udawać się do nich specjalnie, lecz po prostu załatwić potrzebne rzeczy przy okazji. Na co jednak konkretnie mogą liczyć mieszkańcy Krakowa i okolicznych miejscowości, odwiedzający Galerię Bronowice?

Punkt Obsługi Mieszkańców

Zacznijmy od prawdziwie innowacyjnego rozwiązania. Jeżeli musicie załatwić sprawy urzędowe, to na pewno ucieszy Was fakt, że Galeria Bronowice jest pierwszym centrum handlowym w Krakowie, na którego terenie powstały właśnie Punkty Obsługi Mieszkańców. Dzięki nim wielu mieszkańców Krakowa może załatwić wiele urzędowych spraw (np. wyrobienie dowodu osobistego, zameldowanie się, rejestrację samochodu czy nawet kwestii związane z własną działalnością gospodarczą) właśnie w jednym z dwóch punktów w Galerii Bronowice. To rozwiązanie ogromne wygodne, zwłaszcza biorąc znane chyba wszystkim, kolejki w normalnych urzędach, czy niekoniecznie przyjazne dla wszystkich — standardowe godziny ich otwarcie.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia tego rozwiązania – na pewno jest ono znacznie przyjaźniejsze niż wizyta w standardowym urzędzie!

Usługi pralnicze i krawieckie

W Galerii Borowice możemy nie tylko wyposażyć się w nowe ubrania i uzupełnić braki w naszej szafie, ale możemy również zadbać o odzież, którą już posiadamy. Jeżeli potrzebujemy usług pralniczych – na miejscu czeka na nas pralnia znanej sieci 5aSec. Dzięki niej nasze ubrania znów będą niezwykle czyste. Sama pralnia działa niezwykle szybko, a ceny możemy zaliczyć do bardzo atrakcyjnych. Do tego wszystko związane z ich czyszczeniem możemy wygodnie połączyć z zakupami.

Nie inaczej jest w przypadku, jeżeli nasze ubrania potrzebują poprawek. W Galerii czeka na nas bowiem Pracownia Poprawek Krawieckich. Jeżeli ubyło nam kilka kg – nie musimy się martwić, ponieważ dane ubranie zostanie bez problemów dostosowane do naszych nowych wymiarów.

Telewizja

Jeżeli kończy nam się abonament na telewizję lub właśnie go poszukujemy jako nowi klienci, na pewno cieszy nas fakt, że dobrą ofertą na pewno znajdziemy właśnie w Galerii Bronowice. Każdy z klientów może liczyć na usługi nie tylko ze strony pracowników salonu NC+, ale również Cyfrowego Polsatu. Dzięki temu podczas jednej wizyty możemy porównać obie oferty, porozmawiać z pracownikami, a następnie zdecydować się na tę, która bardziej spełni nasze oczekiwania.

Pakowanie prezentów

Kolejnym punktem usługowym tak chętnie odwiedzanym przez licznych klientów, jest właśnie punkt pakowania prezentów znajdujący się na poziomie 0. Sama Galeria jest oczywiście idealnym miejscem na to, aby zakupić perfekcyjny prezent dla bliskiej nam osoby, niezależnie od jej wieku czy wymagań co do samego prezentu. Ważne jest jednak, aby sam prezent prezentował się znakomicie. W tym przypadku pomoże właśnie punkt Pakowania Prezentów. Dzięki jego usługom będziemy pewni, że upominek, który wręczymy, oczaruje obdarowaną osobę.

Zdjęcia

Kolejną rzeczą, którą tak chętnie wykonujemy przy okazji, są wszelakie zdjęcia do dokumentów. Na pewno z punktu Foto Panek będą zadowoleni klienci, którzy mają w planach odwiedzenie wspomnianego wcześniej Punktu Obsługi Mieszkańca. Wielu z nich będzie potrzebowało zdjęcia – na szczęście, mogą wykonać je na miejscu. Jakoś zdjęć jest naprawdę bardzo doba, podobnie jak ich ceny. Każdy na pewno będzie z nich zadowolony!

Centrum handlowe dla wymagających

Jak widać, Galeria Bronowice ma do zaoferowania naprawdę dużo. To oczywiście tylko fragment usług, które czekają na nas na miejscu. Spis wszystkich znajdziemy oczywiście na stronie Galerii, pod adresem www.galeriabronowice.pl/uslugi. Zachęcamy do zapoznania się z ich listą – w końcu nigdy nie wiemy, kiedy przyjdzie nam z nich skorzystać. A po co szukać ich w innym miejscach, skoro znajdziemy je w tak dobrej lokalizacji i ze wszystkich z nich możemy skorzystać przy okazji?

Zobacz również