• Lata doświadczeń w biznesie
img

Jak zaoszczędzić na ciuchach, a wyglądać dobrze?

Żyjemy w coraz bardziej nowoczesnym kraju, gdzie gospodarka rozwija się w szybkim tempie. Niemal codziennie przybywa nowych sklepów odzieżowych, które kuszą atrakcyjnymi ofertami i rabatami. Choć jesteśmy przyzwyczajeni, że na zakup spodni musimy wydać około 100-150 złotych, istnieje wiele sposobów na oszczędność z zachowaniem dobrego wyglądu. Jak kupować, aby nie wydawać zbyt wiele?

Zrezygnuj z dużych sieci

Kupowanie w sieciówkach, czyli znanych markach zawsze oznacza spory wydatek. Reklamowane wszędzie koszulki za 149 złotych to dla wielu ekstrawagancja, gdy podobny produkt możemy nabyć u konkurencji, która stosuje ten sam materiał, te same technologie, lecz nie posiada znanego logo, które w przypadku konkurencji podnosi ceny bazowe o 50% wartości.

Kupuj taniej, ale czytaj metki!

Każdy z Was może znaleźć w swojej okolicy sklep tańszy i będziecie się obawiać jakości odzieży. Sprawdzajcie zatem napisy na metkach, bo wyprodukowanie koszulki z bawełny to dla producenta wydatek 9-10 złotych. Już za 25-30 złotych kupicie tani, ale w pełni bawełniany produkt, który będzie Wam służył tak długo, jak odzież znanych producentów.

Second Hand

Ubrania z drugiej "ręki" to wbrew pozorom często ciuchy noszone tylko raz, lecz nie przyjęte jako reklamacja w sklepie. Lokale z odzieżą używaną cieszą się ogromną popularnością, bo wystarczy w nich poświęcić kwadrans na szukanie, aby znaleźć ładny, dobrze skrojony i przede wszystkim - tani ciuch!

Kupuj w sieci

Najlepszym sposobem na oszczędność jest kupowanie ubrań w sieci. W Internecie pełno jest małych firm, które eksportują towary z innych krajów i narzucają na nie tylko minimalną marżę. Coraz więcej Polaków kupuje w e-sieciówkach i chwalą sobie ten styl. Przy okazji można liczyć na rabaty, zniżki i kupony przy poleceniu sklepu.

Skoro można ubierać się taniej, a mimo to dobrze wyglądać, to czemu tego nie robić? Polecamy zatem czytanie metek, analizowanie produktów i finalnie - ubieranie się w to, co ładne, a tanie!

Zobacz również