• Lata doświadczeń w biznesie
img

Gdzie w Krakowie warto poszukiwać promocji i wyprzedaży?

​Gdzie w Krakowie warto poszukiwać promocji? Każdy, kto ma w planach większe lub mniejsze uzupełnienie wyposażenia swojej szafy, na pewno z niecierpliwieniem czeka na okres, w którym pojawią się tak wyczekane promocje i wyprzedaże. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu mogą sięgać one nawet 70-80%! To idealna okazja, by wybrać się na zakupy. Z jednej strony, stawiając na wciąż bardzo modne kolekcje, z drugiej – wydając na nie naprawdę małe kwoty.

Gdzie jednak najlepiej się wybrać, gdzie znajdziemy najwięcej modnych sklepów i najkorzystniejszych wyprzedaży? Jeżeli jesteś z Krakowa lub okolic, to odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – mowa oczywiście o Galerii Baronowie. To obiekt duży i nowoczesny, który przygotował dla swoich klientów nie tylko szeroką ofertę wszelakich sklepów, ale również, wraz z nimi, liczne promocje, które lada dzień zaczną obowiązywać.

Jak nie przegapić nadchodzących obniżek?

Jak zapewne dobrze wiecie, promocje i wyprzedaże nie pojawią się jednocześnie, lecz stopniowo. Każda z sieci sklepów ma w tej sprawie swoją politykę. Co ważne, same promocje będą również stopniowo wzrastać, sięgając wspomnianych wcześniej 70-80%! Jak ich nie przegapić? Jest wiele sposobów!

Po pierwsze, pamiętajcie, że wszystkie aktualne promocje dotyczące sklepów i salonów usługowych w Galerii Bronowice, zawsze znajdziecie na ich stronie internetowej w zakładce „Promocje”. Dzięki temu w szybki i łatwy sposób, za pomocą komputera czy smartfona, możecie sprawdzić, czy aby nie pojawiły się nowe wyprzedaże – właśnie te, na które tak długo czekacie, dotyczące bowiem Waszych ulubionych sklepów.

Jeżeli jednak nie chcecie za każdym razem sprawdzać, czy pojawiło się coś nowego – polecamy Wam po prostu polubić profil Galerii Baronowie na portalu Facebook. Będziecie dzięki temu nie tylko informowani o najnowszych promocjach, ale również innych atrakcjach, które tak często organizowane są w tym właśnie centrum handlowym. Dodatkowo, znajdziecie tam wiele inspiracji zakupowych i świeżych informacji dotyczący właśnie tego centrum handlowego.

Wiadomo jednak, że Facebook to prawdziwe morze informacji – łatwo zgubić w nich te, które naprawdę nas interesują. W takim wypadku, jeżeli chcecie być pewni, że wszystkie informacje dotyczące promocji i wyprzedaży do Was dotrą, serdecznie polecamy Wam po prostu zapisać się do newslettera wysyłanego przez Galerię. Jeżeli tylko regularnie sprawdzacie maila – będziecie pewni, że żadna z wyprzedażowych okazji nie będzie miała prawa Was ominąć!

Dlaczego warto postawić na Galerię Bronowice?

I zapewne wiele osób zadaje sobie to pytanie. Zacznijmy więc od tego, że w przypadku Krakowa mamy tutaj do czynienia z jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów tego typu, co doceniają liczni klienci. Dodatkowo – duży parking czy liczne salony usługowe, wszystko to sprawia, że odwiedzenie Galerii Bronowice jest prawdziwą przyjemnością. Sama lokalizacja jest również bardzo dogodna dla wielu mieszkańców, co ważne – w okolicy znajduje się również Ikea.

Galeria została również perfekcyjnie wyposażona pod kątem gastronomicznym. W przypadku chęcią zrobienia sobie przerwy na kawę, czy wybrania się na dobry lub szybki obiad, będziemy mieli taką możliwość. KFC, Subway, Sphinx, Costa Coffee, Grycan, Nakielny czy Polakowski – to tylko fragment z licznych obiektów, które znajdziemy na terenie galerii.

Dodatkowo, znajdziemy tam również wiele udogodnień dla osób, które zdecydują się na zakupy z dziećmi. Nie możemy zapomnieć też, chociażby, o kinie studyjnym, które znajduje się w tej lokalizacji.

Jak widać, argumentów, by odwiedzić Galerię Bronowice, jest naprawdę bardzo wiele. Naszym zdaniem jest to doskonałe miejsce do tego, by wybrać się tam na wyprzedażowe zakupy. Co ważne, duża liczba sklepów w jednym miejscu sprawi, że wszystko, czego będziemy potrzebować, będziemy mogli kupić w jednym miejscu! Dzięki temu zaoszczędzimy nie tylko czas, ale również pieniądze, biorąc pod uwagę koszty przejazdu np. z jednej galerii handlowej do drugiej.

Zapraszamy na zakupy i życzymy samych trafionych wyborów!

Zobacz również