• Lata doświadczeń w biznesie
img

Galeria Łomianki – oto kameralne centrum handlowe! Zobacz, czemu warto je odwiedzić!

​Galeria Łomianki to kameralne centrum handlowe, znajdujące się w podwarszawskich Łomiankach. I chociaż w tej okolicy przybywa centrów handlowych, to właśnie to miejsce naszym zdaniem przynajmniej pod kilkoma względami wybija się na tle swojej lokalnej konkurencji. Co wyróżnia Galerię Łomianki i czemu właśnie ją powinniśmy odwiedzić?

Pomimo swojej kameralności, ma ona naprawdę bogatą ofertę sklepów. Nie na niej chcemy się jednak dzisiaj skupić – tych, którzy chcą sprawdzić, czy uda im się w Łomiankach odwiedzić swoje ulubione salony, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepów w Galerii, dostępnej pod adresem https://galerialomianki.pl/sklepy/.

Co więc zdecydowanie wyróżnia to centrum handlowe? Zdecydowanie są to dwa miejsca – Współdzielnia oraz Współpracownia.

Współdzielnia to przestrzeń, która została wydzielona w Galerii Łomianki oraz niemal oddana w ręce lokalnej społeczności. Wiele się tutaj dzieje – warsztaty, wykłady, spotkania oraz inne wydarzenia, które przygotowywane są nie tylko przez lokalną społeczność, ale również przez liczne stowarzyszania oraz fundacje – w końcu te mniejsze tak często mają problem z dostępem do przestrzeni tego typu, która jednocześnie nie byłaby dla nich dużym utrudnieniem finansowym. Współdzielnia jest oczywiście darmowa i żaden z podmiotów czy osób, które organizują tutaj swoje wydarzenia, nie musi płacić Galerii ani złotówki! Całość jest jednocześnie urządzona naprawdę atrakcyjnie – uwagę zwraca fortepian, jednak nie można zapominać też o wygodnych krzesłach czy odpowiednim zapleczu, które przydaje się podczas wielu organizowanych tutaj wydarzeń.

We Współpracowni możemy również zostawić nie tylko książki, ale również kwiaty, którymi już nie możemy się opiekować. O ile punkt wymiany książek jest pomysłem w Polsce znanym naprawdę dobrze, o tyle Punkt Adopcji Roślin jest pewnego rodzaju nowością. To miejsce idealne zarówno dla osób, które chcą pozbyć się swoich kwiatów – ze względu na alergię czy przeprowadzę – jak i również tych, którzy poszukują ich dla siebie, jednak nie mogą lub nie chcą ich kupować. Najważniejsze jest jednak to, że poszczególne kwiaty mają szansę na nowy dom, a nie zostają wyrzucone na śmietnik, gdzie marnie kończą swój los. Jeżeli więc posiadasz kwiaty, z którymi musisz się rozstać lub szukasz ich do swojego domu lub mieszkania – w obu przypadkach nie zapomnij odwiedzić właśnie Współpracownii w Galerii Łomianki!

Drugim miejscem, o podobnej nazwie, lecz zupełnie innym przeznaczeniu, jest Współpracownia. To tak naprawdę przestrzeń coworkingowa, przeznaczona dla studentów, freelancerów, przedsiębiorców lub osób, które pracują zdalnie i nie chcą zmieniać w biura swoich mieszkań czy pokoi.

Co dla wielu bardzo istotne, Współpracownia również jest miejscem udostępnianym zupełnie za darmo. To niespotykane, ponieważ standardowo koszt miesięczny wynajęcia biurka w przestrzeni coworkingowej w Warszawie lub okolicach to przynajmniej kilkaset złotych. W tym przypadku nie mówimy jednak o rezerwacji, więc miejsce zdobywa ten, kto pierwszy zajmie go danego dnia – na szczęście jest go naprawdę sporo, co nie znaczy, że nie trzeba się spieszyć.

Na miejscu czekają na nas wygodne fotele, biurka, szybki i bezprzewodowy internet czy w końcu podstawowe sprzęty biurowe. Taka przestrzeń coworkingowa to idealne rozwiązanie dla osób, które nie tylko pracują, lecz również tych, które szukają miejsca do wygodnej i naprawdę komfortowej nauki. Na ścianach czekają na nas plakaty Polskiej Szkoły Plakatu. Sam coworking jest również miejscem, w którym łatwo poznać innych – warto docenić fakt, że łatwo tutaj nawiązywać po prostu nowe, biznesowe kontakty, które w przyszłości mogą naprawdę zaprocentować.

Ostatnią rzeczą, o której nie można nie wspomnieć, są spotkania ze stylistką, która zatrudniona jest przez Galerię – to Gosia Marszałek. Jej pomoc skierowana jest nie tylko do kobiet, ale również do mężczyzn, którzy chcą ubierać się lepiej. Gosia nie tylko doradzi nam co kupować, ale również sama ruszy z nami na zakupy do licznych sklepów w Galerii. Dzięki temu nie tylko wyjdziemy z ubraniami, które idealnie do nas pasują, ale również w przyszłości sami będziemy w stanie lepiej podejmować tego typu decyzje zakupowe.

Usługi Gosi Marszałek są darmowe – to również duże zaskoczenie – oraz można się na nie zapisać wygodnie za pomocą formularza dostępnego pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/. Zachęcamy do szybkich zapisów, ponieważ miejsca często są bardzo szybko zajmowane. Liczni klienci doceniają bowiem fakt, że pomoc Gosi bywa po prostu nieoceniona.

Na koniec zachęcamy do samodzielnego odwiedzenia Galerii Łomianki – to idealne miejsce nie tylko na zakupy, ale również do nauki i pracy. Jesteśmy pewni, że kameralność tego centrum sprawi, że wielu z Was uzna je za naprawdę atrakcyjne i dostosowane do Waszych potrzeb!

Zobacz również