• Lata doświadczeń w biznesie
img

Galeria Łomianki – centrum handlowe pełne udogodnień dla klientów!

Galeria Łomianki to kameralne, podwarszawskie centrum handlowe, które jednak oferuje swoim klientom naprawdę wiele. Nie mówimy jednak tylko o bogatej ofercie sklepów, restauracji czy lokali usługowych, chociaż o nich zapominać nie można. W tym przypadku chcemy podkreślić liczne udogodnienia, które zostały przygotowane dla klientów – dzięki nim zakupy w tej podwarszawskiej galerii handlowej zaliczają się do niezwykle przyjemnych!

Plac zabaw dla dzieci, również ze swoją wersją na świeżym powietrzu, pokój dziecka i rodzica (miejsce, gdzie nie tylko można wygodnie przewinąć dziecko, ale również je nakarmić), parking dla rodzin, ale również dla kobiet w ciąży czy wózki sklepowe z miejscem na dziecko – to sprawia, że niezależnie od tego, czy mamy dzieci, czy dopiero się ich spodziewamy, zakupy w Galerii Łomianki będą dla nas naprawdę wygodne.

Na miejscu nie brakuje także nie tylko ładowarek do telefonów, ale również ładowarek do samochodów elektrycznych. Jeżeli jednak ktoś zdecydował się na przyjazd na rowerze, w tym przypadku może liczyć na wygodny, rowerowy parking oraz stację naprawczą. Liczne bankomaty spodobają się tym, którzy lubią płacić gotówką, natomiast osoby, które lubią zamawiać swoje paczki do Paczkomatów, mają szansę na ich wygodny odbiór po zakupach.

Nie można zapomnieć o szybki internecie, czy dodatkowych przestrzeniach, które zostały wydzielone – to Współdzielnia i Współpracownia. Współdzielnia to miejsce lokalnych inicjatyw – tutaj odbywają się liczne warsztaty, spotkania czy szkolenia. Współpracownia to natomiast zupełnie darmowy coworking, idealne miejsce, jeżeli lubimy pracować zdalnie.

Więcej o udogodnieniach dla Galerii Łomianki można dowiedzieć się na tej stronie internetowej.

Zobacz również