• Lata doświadczeń w biznesie
img

Galeria handlowa to nie tylko sklepy – czym wyróżnia się Galeria Łomianki?

Galeria handlowa w Łomiankach dla wielu może wydać się miejscem naprawdę wyjątkowym, takim, które nawet niekoniecznie pasuje do obecnych trendów, jednak zawsze w sposób niezwykle pozytywny – to miejsce, które samo otworzyło się na mieszkańców Łomianek i okolic, na społeczność, która może w Galerii faktycznie działać i pracować, i to zupełnie za darmo. Zobaczcie, czym jeszcze zaskoczy Was właśnie Galeria Łomianki!

Dla wielu z nas centrum handlowe to jednak cały czas sklepy i istotna jest ich bogata oferta. Nie ma w tym nic dziwnego, dlatego na pewno miło zaskoczy Was fakt, że w Łomiankach czeka ich naprawdę spory wybór, i to pomimo tego, że centrum faktycznie jest miejscem kameralnym. Do tego liczne punkty usługowe, restauracje, piekarnie czy inne miejsce, których tak często poszukujemy w galeriach. Pełną ofertę i spis wszystkich punktów, sklepów, salonów oraz butików dostępnych w Galerii Łomianki jak zawsze znajdziecie pod adresem https://galerialomianki.pl/sklepy/.

Wiele z nich oferuje nam znakomite promocje i wyprzedaże, i to nie tylko w czasie, gdy oferują je po prostu wszyscy. Jeżeli chcecie wiedzieć, gdzie możecie oszczędzić w danej chwili, sprawdzajcie zakładkę Promocje na stronie Galerii, zawsze aktualny spis promocji i wyprzedaży znajdziecie pod adresem https://galerialomianki.pl/promocje/. Kiedy wybieracie się na zakupy, nie zapominajcie tam zaglądać – może się w końcu okazać, że niższe ceny właśnie pojawiły się w sklepach, które i tak macie w planach odwiedzić!

W samej Galerii też po prostu wiele się dzieje. O tym, jak lokalna społeczność działa i jakie ma możliwości, opowiemy za kilka chwil, jednak warto wiedzieć, że różnorodne wydarzenia odbywają się tutaj regularnie. Spotkania z Teatrzykiem, Bookfest, warsztaty językowe, kiermasz rękodzieła oraz wiele, wiele więcej – takie inicjatywy w Galerii Łomianki to po prostu standard. Jeżeli chcecie wiedzieć, co aktualnie dzieje się (lub będzie w najbliższym czasie) – śledźcie zakładkę wydarzenia (pod adresem https://galerialomianki.pl/wydarzenia/) lub polubcie profil Galerii na Facebook, tam również będziecie informowania o wszelkich nowościach oraz planowanych aktywnościach.

Rzeczą, która tak bardzo wyróżnia Galerię Łomianki na tle jej konkurencji, na pewno jest możliwość spotkania się ze stylistką zatrudnioną przez Galerię – Gosią Marszałek. Najważniejsze jest to, że takie spotkania są w 100% darmowe, podczas gdy pomoc profesjonalnej stylistki w niemal każdym innym przypadku jest płatna. Gosia umawia się z klientami Galerii w ciągu kilku dni w miesiącu. Każdy – również mężczyźni – mogą wygodnie zapisać się na spotkanie z Gosią za pomocą formularza, który dostępny jest na stronie Galerii, pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

Gosia Marszałek będzie mogła poświęcić nawet do 2 godzin swojego czasu. To naprawdę wiele. Z jednej strony podczas takiego spotkania możemy liczyć na naprawdę wiele rad odnośnie tego, jak powinniśmy się ubierać – i będą to rady, które zostaną dopasowane do naszej osoby. Dzięki temu dowiemy się jak podkreślać walory swojego ciała oraz jak tuszować wady, za którymi nie przepadamy. Gosia będzie mogła ruszyć z nami również na zakupy – dzięki temu nie tylko dowiemy się co kupić i ubrać na siebie, lecz Gosia konkretnie doradzi nam które ubrania wybrać oraz wytłumaczy, dlaczego jej zdaniem to najlepsza opcja. Sprawia to, że każde kolejne, samodzielne zakupy, będą dla nas zadaniem o wiele prostszym.

Sam odpowiednio dobór odzieży oraz dodatków sprawi nie tylko, że będziemy wyglądać lepiej, ale przełoży się to również na naszą pewność siebie. Jeżeli chcemy zrobić wrażenie na płci przeciwnej, chcemy zmienić pracę, chcemy uzyskać awans – w każdym z tych przypadku może okazać się, że zmiana sposobu, w jaki się ubieramy, będzie miała naprawdę kolosalne znaczenie.

Nie każdy musi znać się na modzie, jednak jeżeli i tak kupujemy ubrania, niech będą one tymi, które do nas naprawdę pasują, w których podobamy się sobie, czujemy pewnie i atrakcyjnie. Taki stan jest możliwy naprawdę u każdej i każdego z nas!

Na koniec nie można nie wspomnieć o Współpracowni oraz Współdzielni. Pierwsze z miejsc to darmowy coworking, idealne miejsce dla każdego, kto chce się uczyć lub pracować. Jest on w 100% darmowy i niezwykle komfortowy, co sprawia również, że korzysta z niego naprawdę wiele osób. Warto pamiętać, że standardowo coworking w Warszawie lub okolicach to koszt przynajmniej kilkuset złotych miesięcznie.

Współdzielnia to natomiast przestrzeń, gdzie mogą odbywać się szkolenia, warsztaty oraz inne wydarzenia organizowane przez lokalną społeczność. Całość również udostępniana jest w 100% za darmo a na miejscu, poza fortepianem, czeka na nas również punkt wymiany książek oraz Punkt Adopcji Roślin. Ze Współdzielni mogą korzystać również pracownicy fundacji czy stowarzyszeń, którzy potrzebują przestrzeni do swoich działań. Widać więc, że Galeria Łomianki faktycznie jest miejscem, które przyczynia się do wzrostu aktywności oraz działania lokalnej społeczności!

Zobacz również