• Lata doświadczeń w biznesie
img

Galeria Bronowice, czyli idealne miejsce dla fanów mody!

​W Krakowie nie brakuje osób, które są fanami mody. Co się z tym wiąże – muszą być miejsca, gdzie mogą one kupić to, co aktualnie jest im potrzebne, modne lub po prostu chcą to mieć. Gdzie warto szukać? Oczywiście w Galerii Bronowice!

Czemu akurat Galeria? Odpowiedź jest prosta – to ogromne, nowoczesne centrum handlowe, dzięki czemu w komfortowych warunkach będziemy mogli kupić to, co chcemy. Dzięki temu, że obiekt jest tak duży, mamy w nim prawdziwy ogrom sklepów. Jak łatwo się domyślić, zakupy nie zajmą więcej czasu ze względu na poruszanie się, chociażby z jednej galerii do drugiej, bo w tej pierwszej „akurat nie było tego sklepu”. A jakie sklepy znajdziemy w Galerii Bronowice? Oto one! Postanowiliśmy podzielić je na kilka grup, dzięki czemu każdy zainteresowany w prosty sposób znajdzie te sklepy, które będą akurat dla niego!

Wybór dla eleganckich mężczyzn To od nich właśnie zaczniemy. Wiele osób twierdzi, że prawdziwy mężczyzna powinien zadbać o swoją elegancką kreację i my się z tym zgadzamy. Dobrze skrojony garnitur, kilka koszul wysokiej jakości, kilka krawatów, muszka, poszetka czy dobry płaszcz – bez tego ani rusz! Jeżeli więc takie męskie atrybuty są celem Twoich zakupów – Galeria Bronowice to strzał w 10. Czemu? Znajdziesz tutaj takie sklepy jak Vistula, Wółczanka, Lavard, Bytom czy Recman. W każdym z nich znajdziesz elegancki ubiór w bardzo wysokiej jakości. Jeżeli odwiedzisz Galerię w okresie wyprzedaży – możesz liczyć na to, że w niektórych z nich promocje sięgną nawet 70%!

Modny ubiór w dobrej cenie – dla każdego!

Jeżeli poszukujesz modnych ubrań w dobrej cenie – również idealnie trafiłeś. Niezależnie od tego, czy masz 18, czy 40 lat, w Galerii Bronowice znajdziesz wiele sklepów, w których ubierzesz się modnie, jeżeli chcesz – również młodzieżowo. Sklepy takie jak H&M, Cropp, Reserved, C&A czy Cropp. W wielu z nich często znajdziesz też sporo produktów w obniżonych cenach, podczas poszczególnych okresowych wyprzedaży. Co ważne, każdy z nich oferuje szeroki, urozmaicony wybór w naprawdę dobrych cenach. Zawsze warto je odwiedzić, gdy akurat pojawisz się w Galerii.

A gdy jesteś fanem jeans…

Tak, Galeria Bronowice również okaże się trafionym wyborem. O ile spodnie czy inną odzież wykonaną właśnie z jeansu znajdziesz w wielu innych sklepach, to każdy wie, że są takie, które właśnie na nich się skupiają. W Galerii znajdziesz, chociażby sklep Big Star czy salon Lee – jeżeli poszukujesz jeansów znakomitej jakości, to już wiesz, gdzie powinieneś się kierować.

Uwaga! Wstęp tylko dla kobiet!

Na pewno wiele z naszych czytelniczek lubi te sklepy, które tak naprawdę są tylko dla nich. Nic w tym dziwnego – w końcu wtedy naprawdę jest w czym wybierać! Wiele z nich znajduje się właśnie w Galerii Bronowice. Nalezą do nich, chociażby, Vissavi, Sinsay czy Mohito. W każdym z nich każda z koniec znajdzie wszystko, czego potrzebuje, aby wyglądać znakomicie i dokładnie tak samo czuć.

Obuwie, bielizna i biżuteria

Każdą z wymienionych wyżej rzeczy możemy kupić w jednym z wymienionych wcześniej sklepów. Co jednak w przypadku, gdy chcemy trafić do sklepu TYLKO z danymi produktami? Proszę bardzo!

Jeżeli poszukujemy dużego wyboru obuwia wysokiej klasy – czeka na nas Sizzer, Kulig, Ecco, Wojas czy Ryłko. Jeżeli potrzebujemy zaskakującej bielizny – Triumph czy Atlantic na pewno zaspokoją nasze potrzeby. A co z biżuterią? Swiss, YES czy Jubiton – to tylko kilka z naprawdę licznych propozycji, które będą czekały na nas na miejscu.

Jak widać, niezależnie czego tak naprawdę będziemy potrzebować, znajdziemy to właśnie w Galerii Bronowice. Nawet jeżeli ktoś z nas chciałby wymienić cała swoją szafę – tutaj będzie to możliwe. Co więcej, tak jak wspominaliśmy, w okresie sezonowych wyprzedaży Galeria Bronowice staje się prawdziwym raje dla łowców promocji oraz wyprzedaży. W tym czasie odwiedzenie tego miejsca jest niemal obowiązkowe!

Nie czekaj, ruszaj na zakupy!

Wymieniliśmy dzisiaj naprawdę wiele znakomitych sklepów, które warto znać i warto odwiedzać, jeżeli jesteśmy prawdziwymi fanami mody. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to tylko fragment tego, co czeka na nas na miejscu! Sklepów, tylko tych z odzieżą, jest znacznie, znacznie więcej! Chcesz poznać je wszystkie? Nie czekaj, już teraz sprawdź pełen spis sklepów na stronie internetowej www.galeriabronowice.pl!

My życzymy Wam samych udanych zakupów! Jesteśmy pewni, że jeżeli zdecydujecie się na nie w Galerii Bronowice – nie będzie mogło być inaczej!

Zobacz również