• Lata doświadczeń w biznesie
img

Empik w Galerii Bronowice - miejsce na świąteczne zakupy

​Coraz większymi krokami zbliża się do nas sezon świąteczny. Oznacza to, że chyba wszyscy z nas staną przed olbrzymim wyzwaniem zakupu prezentów dla swoich bliskich. Każdego, kto stanie przed takim zadaniem, na pewno zainteresuje oferta sklepu Empik. Jeden z nich znajduje się w znanej wszystkim mieszkańcom Krakowa i okolic, nowoczesnej Galerii Bronowice.

Czemu jednak Empik jest idealny na świąteczne zakupy? Naszym zdaniem odpowiedź jest bardzo prosta – znajdziemy tam ogromną, zróżnicowaną ofertę, dzięki czemu w jednym miejscu będziemy mogli kupić prezenty dla naprawdę wiele osób – wystarczy, że będziemy znali gusta osób obdarowywanych! Postaramy się przedstawić Wam najważniejsze elementy wspomnianej oferty a może również zainspirować do zakupów świątecznych prezentów.

Książka, czyli prezent dla każdego

Skromnym, ale zawsze trafionym prezentem okazuje się książka. Oczywiście znać trzeba gusta osoby obdarowywanej, jednak tak jest w przypadku każdego prezentu. W Empiku znajdziemy ogromny wybór książek – beletrystyka, poradniki, książki popularnonaukowe, komiksy oraz wiele, wiele więcej. Jeżeli tylko przeszło nam przez myśl, że książka dla danej osoby będzie odpowiednim wyborem – na pewno odpowiednią znajdziemy właśnie w Empiku.

Muzyka

Kolejnym dobrym pomysłem jest obdarowanie bliskiej osoby płytą jej ulubionego artysty. Tutaj również Empik nie zawodzi – niezależnie od tego, czego szukamy, Empik oferuje nam naprawdę olbrzymi wybór. To miejsce, gdzie bez problemu znajdziemy zarówno płytowe nowości, jak i również prawdziwe klasyki. Empik w swojej ofercie posiada również płyty winylowe – mogą one okazać się idealnym pomysłem dla prawdziwych fanów muzycznej klasyki, którzy do tej pory doceniają ten powoli przemijający nośnik.

Gry dla małych i dużych

Niezależnie od tego, czy poszukujemy prezentów dla dzieci, młodzieży czy dla osób dorosłych, polecamy zastanowić się również nad wyborem gry. Co ważne, nie tyczy się to tylko gier komputerowych czy gier na konsolę, w ofercie Empiku znajdziemy również olbrzymi wybór gier planszowych. Warto o nich pomyśleć, ponieważ przeżywają one obecnie swój swoisty renesans i w ostatnich latach znów stały się niezwykle popularne i to również wśród osób dorosłych.

Prezenty dla najmłodszych

Każdy, kto poszukuje prezentów dla najmłodszych, na pewno będzie zadowolony z olbrzymiej oferty zabawek, jaka również oferuje Empiku. Pluszaki, zabawki edukacyjne, klocki, lalki i wiele, wiele innych – jesteśmy przekonanie, że zakup prezentu dla dziecka nie będzie niczym trudnym.

A może bilet?

Zapewne wiele osób zastanawia się, czy kolejna książka, czy płyta będzie odpowiednim pomysłem. Pamiętajmy jednak, że zawsze możemy obdarować bliskich wspaniałymi przeżyciami, emocjami i wspomnieniami na naprawdę długie lata! Jak? W salonach Empik możemy kupić bilety na liczne koncerty oraz inne wydarzenia – dzięki temu, zamiast płyty możemy kupić bilet na koncert ulubionego zespołu. Warto sprawdzać co ma odbyć się w danym mieście w najbliższym czasie – jesteśmy przekonani, że gdy tylko uda nam się trafi w gusta osoby obdarowywanej, będzie ona zachwycona z takiego prezentu!

Prezent zawsze trafiony

Pomimo tego, że mamy do czynienia z tak olbrzymim wyborem, zakupy prezentów mogą okazać się naprawdę dużym wyzwaniem. W końcu chcemy, aby były one jak najbardziej trafione. Dobrym pomysłem może okazać się również zakup karty podarunkowej, którą Empik oczywiście oferuje. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać to, co najbardziej przypadnie mu do gustu. I chociaż z jednej strony może wydawać się to pewnego rodzaju pójściem na łatwiznę, to pamiętajcie, że dzięki temu osoba obdarowana na pewno w efekcie dostanie to, co chce! To rozwiązanie, które zniweluje naszą niepewność czy niezręczność, gdyby jednak prezent nie okazał się trafiony.

Wybór należy do Was

Jak widzimy, wybór jest naprawdę olbrzymi. Mamy nadzieję, że udało nam się Was odrobinę zainspirować do zakupu świątecznych prezentów. Gdy będziecie mieli już wstępnie plany, nie zapomnijcie odwiedzić właśnie salonu Empik, koniecznie w Galerii Bronowice – znajdziecie tam wiele rzeczy, które wywołają uśmiech na twarzach Waszych bliskich!

Zobacz również