• Lata doświadczeń w biznesie
img

Darmowe spotkanie ze stylistką pod Warszawą! Czemu warto z niego skorzystać?

Nikogo nie powinno dziwić to, że każdy z nas chce wyglądać po prostu jak najlepiej. Składa się na to również wybieranie dla siebie naprawdę odpowiednich ubrań oraz dodatków – jeżeli i tak wydajemy na nie pieniądze, to czemu nie kupować tego, co do nas naprawdę pasuje, zwłaszcza że jest to możliwe przy jednoczesnym płaceniu za ubrania po prostu tyle samo? Problem, który pojawia się jednak przed nami, jest głównie jeden – co zrobić w przypadku, gdy sami nie potrafimy odpowiednio wybierać dla siebie odzieży i nie znamy się na modzie oraz obecnych trendach?

Dla wielu jest to naprawdę duży problem. Wynika on z tego, że część z nas może mieć od dawna wypracowany styl ubierania się – styl, który często nie zależy od nas, a od naszych bliskich czy naszego środowiska. Nie każdy musi mieć też na tyle odwagi, by samodzielnie coś zmieniać. W praktyce okazuje się, że często trafiamy na osoby naprawdę atrakcyjne, które jednak mogłyby ubierać się po prostu lepiej. Często wiele naszych fizycznych atutów możemy znakomicie podkreślić, jednak i z wadami możemy sobie radzić, odpowiednio je tuszując. Zrobienie tego to jednak naprawdę spora sztuka.

Ciężko też śledzić wszystkie modowe nowinki. Kolekcje w sklepach zmieniają się szybko, podobnie jak trendy w modzie. Problemem jest również fakt, że o ile podglądać możemy naprawdę wiele osób – i na żywo, i w internecie, to często zadajemy sobie pytanie… kogo obserwować naprawdę warto? W końcu w obecnych czasach wielu może ubierać się, jak chce, co może być wynikiem tego, że chcą się one np. wyróżniać, co obecnie naprawdę nie jest łatwe. Sprawia to, że widzimy naprawdę dużo inspiracji, wiele pomysłów, jednak nie wiemy, na które z nich warto się zdecydować. A im więcej opcji, tym decyzja trudniejsza. W takim właśnie wypadku warto zdecydować się na profesjonalne wsparcie. Wsparcie, które czeka na nas w podwarszawskiej Galerii Łomianki.

Spotkanie ze stylistką w podwarszawskiej Galerii Łomianki – zobacz, czemu warto!

To, co jest zdecydowanie największym plusem samego spotkania – i dla wielu będzie na pewno kwestią kluczową – to fakt, że spotkanie jest zupełnie za darmo. Jest to również usługa naprawdę profesjonalna, która umożliwia nam uzyskanie faktycznego wsparcia. Całość może trwać nawet do dwóch godzin, a samo spotkanie odbywa się z Gosią Marszałek, stylistką na stałe zatrudnioną w Galerii Łomianki. Spotka się ona z klientami Galerii w ciągu kilku dni w miesiącu, oferują kilka terminów w trakcie każdego z nich. Na usługi Gosi decyduje się coraz większa ilość klientów Galerii, stąd miejsca potrafią znikać naprawdę szybko. Warto więc zdecydować się na ich rezerwację odpowiednio wcześniej. Można to zrobić w naprawdę wygodny sposób na stronie Galerii Łomianki, pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

Co daje nam spotkanie ze stylistką? Plusów jest oczywiście kilka. Niczym zaskakującym będzie fakt, że naprawdę dowiemy się tego, co się obecnie nosi oraz jak zmieniają się trendy. Coś, co jeszcze jakiś czas temu było zupełnie niemodne i nikt nie decydował się na taki zakup, obecnie jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. Bardzo ważne jest też to, że Gosia będzie umieć doradzić nam, co konkretnie my powinniśmy nosić. W tym przypadku warto umieć określić swój obecny styl, to, co nam się w nim podoba, co nie, jacy jesteśmy, czy wiemy, co chcemy zmienić i dlaczego – to pytania, nad którymi naprawdę warto się zastanowić. Im więcej będziemy umieli Gosi o tym opowiedzieć, tym trafniej będzie mogła nam ona pomóc.

Bardzo ważne jest również to, że Gosia ruszy z nami do licznych sklepów, które znajdują się na terenie Galerii Łomianki– samo spotkanie nie jest więc mocno teoretyczne, ale również praktyczne. To właśni tam Gosia będzie mogła doradzić nam najlepiej – wytłumaczy, czemu jej zdaniem dane ubrania będą dla nas odpowiednie. Jeżeli my będziemy mieli co do tego jakieś wątpliwości, również szybko powinniśmy o nich informować. Dodatkowo, Gosia na pewno oceni również nasze pomysły na naszą małą metamorfozę. W praktyce kolejne, samodzielne zakupy, będą dla nas zadaniem naprawdę znacznie prostszym.

Nie może dziwić, że na spotkania z Gosią pojawia się coraz więcej chętnych. Pomoże nam ona nie tylko poprawić nasz codzienny styl, ale również zestawy do pracy czy opcje bardziej wieczorowe. Więcej o spotkaniach ze stylistką w Galerii Łomianki można dowiedzieć się na jej stronie internetowej, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

Zobacz również