• Lata doświadczeń w biznesie
img

Aplikacje biznesowe, które musisz znać

Prowadzenie biznesu to setki rozmaitych zadań do wykonania. Dążąc do ich uproszczenia warto poznać pewne rozwiązania i narzędzia dostępne w formie aplikacji, które można zainstalować na swoim smartfonie. Okazują się one bardzo pomocne, umożliwiając przede wszystkim łatwy i szybki dostęp do informacji, bezproblemową komunikację oraz wspomagając zarówno szybkość, jak i efektywność pracy. Oto pięć aplikacji, które powinien znać każdy przedsiębiorca:

Everynote
Możesz oczywiście wykorzystywać tradycyjny notes, zapisując w nim wszelkie potrzebne informacje. Powstaje jednak pytanie, czy to rozwiązanie jest wygodne? Everynote to prawdziwy przełom w tworzeniu i zarządzaniu notatkami. Ogromną zaletą tej aplikacji jest możliwość synchronizacji między wszystkimi używanymi urządzeniami. Możesz pracować na tablecie, na komputerze lub na smartfonie, a wszelkie notatki zostaną ze sobą powiązane. Notatki nie muszą mieć formy tekstu. Mogą je wzbogacać zdjęcia, pliki dźwiękowe czy PDF.

Slack
To aplikacja bardzo pomocna w zarządzaniu projektami. Dobra organizacja pracy i projektów, a także właściwa komunikacja w zespole to klucz do sukcesu przedsięwzięć biznesowych. Dzięki Slack możemy udostępniać informacje całemu zespołowi lub jego części. Możliwe jest stworzenie wirtualnego pulpitu. Aplikacja umożliwia wymianę plików. Oferuje również funkcję czat.

Documents to go
Zadaniem aplikacji jest przeglądanie dokumentów oraz ich edycja. Za pomocą Documents to go wyświetlimy dokumenty w formatach Word, PDF, Exel czy PowerPoint. Bardziej zaawansowane funkcje pozwalają zarówno na tworzenie zupełnie nowych plików, jak i edycję już istniejących

 

Zobacz również